OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers van afgelopen weekend in Antwerpen
Hieronder vind je een overzicht van de uitslagen en doelpuntenmakers van alle Antwerpse ploegen die afgelopen weekend in actie kwamen.
CHALLENGER PRO LEAGUE
Zulte Waregem - Beerschot 0-1
48’ Wright-Phillips 0-1.
Lierse Kempenzonen - FC Luik 3-2
1’ Atteri 0-1, 41’ Van Acker (strafschop) 1-1, 46’ Loemba Gaby 1-2, 79’ Kireev 2-2, 93’ Van Acker 3-2.
1STE NATIONALE
Winkel Sport - Young Reds 1-0
79’ Mohamed 1-0.
Dessel Sport - FC Knokke 3-1
33’ Naessens (strafschop) 0-1, 61’ Vandersmissen 1-1, 64’ Kasmi 2-1, 81’ Acheampong 3-1.
Jong AA Gent - KVK Tienen 0-1
49’ Naudts 0-1.
Rode kaart: 83’ Soumah (2x geel, Jong Gent).
Olympic Charleroi - Thes Sport 0-1
24’ Vermijl 0-1.
La Louvière - SK Heist 1-2
32’ Maisounneuve 1-0, 53’ Augustynen 1-1, 75’ Benhamou 1-2.
Excelsior Virton - Sporting Charleroi U23 0-1
80’ Da Silva 0-1.
Wezet - Hoogstraten 0-0
LEES OOK. Hoogstraten blijft ook tegen Wezet steken op een gelijkspel: “Daar kan ik deze keer best mee leven”
OH Leuven U23 - Lokeren-Temse 0-4
25’ Janssen 0-1, 44’ Van Aerschot 0-2, 54’ Van Moerzeke 0-3, 88’ Braem 0-4.
Cappellen - Union Namen 3-2
15’ Gendebien 0-1, 39’ Laloux 0-2, 55’ Nzila-Goma 1-2, 56’ El Madani 2-2, 75’ Ristovic 3-2.
2DE AFDELING VV B
Hades Kiewit - City Pirates 2-1
21’ Elens 1-0, 33’ Mombaerts (owngoal) 1-1, 91’ Bertjens 2-1.
Belisia Bilzen - Bocholter 2-1
36’ Boujemaoui 0-1, 63’ Valcke 1-1, 74’ Bounou 2-1.
Rode kaart: 79’ Lenaerts (2x geel, B.).
RC Mechelen - SK Londerzeel 1-0
62’ Versteeven 1-0.
Tongeren - Lille United 3-0
7’ Spailier 1-0, 12’ Jungschleger 2-0, 28’ Stassen 3-0.
FC Lebbeke - Houtvenne 5-1
7’, 21’, 31’ en 35’ Van de Velde 1-0, 2-0, 3-0 en (strafschop) 4-0, 38’ Marmitte 5-0, 86’ Allegria 5-1.
Rode kaart: 35’ Cavus (Houtvenne).
Lyra-Lierse - Sporting Hasselt 3-0
66’ Peffer 1-0, 81’ Schils 2-0, 89’ Van Goylen 3-0.
KV Mechelen U23 - Wezel Sport 0-0
Rode kaart: 88’ Vandermeulen (2x geel, Wezel Sport).
Diegem - Tempo Overijse 2-0
58’ Mpanzu 1-0, 72’ Deflem 2-0.
Rupel Boom - Berchem Sport 2-1
88’ Mathei 1-0, 92’ Pörtner 2-0, 94’ Owusu 2-1.
3DE AFDELING VV B
Zwarte Leeuw - KVK Wellen 1-3
6’ Poell 0-1, 18’ Dieme (strafschop) 0-2, 39’ Meeus 0-3, 52’ Lambrechts (strafschop) 1-3.
FC Diest - Sint-Lenaarts 1-2
21’ en 21’ Joris 0-1 en 0-2, 67’ Habarugira 1-2.
Schoonbeek-Beverst - Nijlen 1-0
38’ Put 1-0.
Esperanza Pelt - Termien 0-2
5’ en 36’ Dauwe 0-1 en 0-2.
Betekom - KFC Turnhout 1-2
3’ Janssens 1-0, 34’ Regouin 1-1, 44’ Drif 1-2.
Berg en Dal - FC Eksel 5-1
14’ Voorn 1-0, 25’ Vereijken 2-0, 37’ De Pachter 2-1, 60’ Gevers 3-1, 75’ Alaerts 4-1, 85’ Creemers 5-1.
Beerschot U23 - Witgoor 0-0
Rode kaart: 72’ Goor (2x geel, Witgoor Dessel).
Zepperen-Brustem - ASV Geel 1-3
12’ Kredyt 0-1, 41’ Joosten (owngoal) 1-1, 49’ Convents 1-2, 82’ Maesen 1-3.
Rode kaart: 80’ Lowies (2x geel, Zepperen-Brustem).
LEES OOK. Geel pakt knappe 1-3-uitzege op Zepperen-Brustem: “90 minuten lang wilskracht getoond”
1STE PROVINCIALE
Antonia - Mariekerke-Branst 3-1
1’ Saillart 0-1, 21’ Van Sanden 1-1, 39’ Julien 2-1, 55’ Van Kemseke 3-1.
Rode kaart: 80’ Bigdad (2x geel, Mariekerke-Branst).
Ternesse - FC Bevel 1-1
47’ Vermeiren 1-0, 53’ Vervoort 1-1.
’s Gravenwezel-Schilde -SK Zandhoven 0-0
White Star - De Kempen 0-2
6’ en 47’ Maes 0-1 en 0-2.
RVC Hoboken - Kontich 1-1
57’ Diaby 1-0, 65’ Vleminckx (owngoal) 1-1.
SK Loenhout - Sporting Tisselt 1-3
19’ Van Tongeren 0-1, 40’ Driessens 1-1, 87’ Van Dorst 1-2, 90’ De Herdt 1-3.
Rode kaart: 80’ Herrygers (2x geel, SK Loenhout).
VV Vosselaar - KFC Ranst 0-2
74’ en 89’ Yilmaz 0-1 en 0-2.
BSK Retie - Berlaar-Heikant 1-2
56’ Verschoren 0-1, 67’ Van Hoogten 0-2, 82’ Roos 1-2.
2DE PROVINCIALE A
Willebroekse - Oppuurs stilgelegd bij 1-3
39’ Van Damme 0-1, 51’ Jenart 0-2, 55’ Lechkar 1-2, 66’ Ceurvelts 1-3.
Rode kaarten: 66’ Van de Straete, Kosi en Lunsanda (Willebroekse).
Mortsel OG - VC Wilrijk 1-4
14’ Meert 1-0, 60’ Cobos Copado 1-1, 62’ Van der Westerlaken 1-2, 82’ Sawaneh 1-3, 84’ Pavlov 1-4.
Excelsior Mariaburg - FC Putte 0-3
40’ Liekens 0-1, 54’ en 67’ Sousa Oliveira 0-2 en 0-3.
SC Duffel - Bonheiden 4-0
2’ Dillen 1-0, 19’ Vollon 2-0, 21’ Salut 3-0, 67’ Fejzulahi 4-0.
GR Katelijne - KFC Brasschaat 3-1
3’ Goossens 1-0, 8’ Geyskens 1-1, 54’ Van Gijsel 2-1, 66’ Van Calck 3-1.
Verbr. Zwijndrecht - SK Kalmthout 1-1
5’ De Pauw 0-1, 26’ Vercauteren 1-1.
KSK Wavria - FC Ekeren 2-1
24’ Van Dyck 1-0, 33’ Heremans 2-0, 75’ Dingemans 2-1.
TOR Deurne Pirates - KV Hooikt 0-2
2’ en 9’ Pittoors 0-1 en 0-2.
2DE PROVINCIALE B
OG Vorselaar - KSK Weelde 3-1
18’ en 20’ Jansen 1-0 en 2-0, 64’ De Meutter 3-0, 68’ Koeks 3-1.
Arendonk Sport - Punt-Larum 0-3
15’ Mertens 0-1, 24’ Dausy 0-2, 60’ Youth 0-3.
Vrijheid Herselt - Olmen 1-1
75’ Wijgaerts 0-1, 88’ Konneh (strafschop) 1-1.
Rode kaarten: 50’ Laureys (Herselt), 80’ Boone (2x geel, Herselt).
VNA Wortel - Zoersel 2-1
24’ Snoeys 1-0, 80’ Bartholomeeussen 1-1, 84’ Wuyts 2-1.
Sint-Job - Sint-Dimpna 4-2
8’ Cobben 0-1, 9’ Claus 1-1, 11’ Leysen 1-2, 23’ Vanbosch (strafschop) 2-2, 47’ Lamberechts 3-2, 64’ Lauryssen 4-2.
KFC Broechem - Verbroedering Balen 0-2
84’ Nijs 0-1, 90’ S. Paesen 0-2.
Lille United B - Lentezon Beerse 0-5
15’ en 17’ Van den Bogaert 0-1 en 0-2, 19’ Voorn 0-3, 35’ en 78’ Van den Bogaert 0-4 en 0-5.
Ezaart - SK Merksplas 2-0
19’ Thorez 1-0, 39’ Vercoelen 2-0.
Rode kaart: 75’ Jochems (2x geel, SK Merksplas).
3DE PROVINCIALE A
Nielse SV - Rita Berlaar 3-3
2’ K. Lambrechts 0-1, 49’ Boutlat 1-1, 58’ De Man 2-1, 65’ Demont 3-1, 81’ J. Lambrechts (strafschop) 3-2, 91’ Van Dyck 3-3.
Wintam - Schriek 6-3
4’ en 26’ Van Craen (strafschop) 0-1 en 0-2, 41’ Vanderhoeven 1-2, 44’ W. Bakker 2-2, 58’ T. Bakker 3-2, 60’ Demul (owngoal) 3-3, 65’ Van Praet 4-3, 80’ en 83’ W. Bakker 5-3 en 6-3.
Lint - Kalfort Puursica 0-4
3’ en 55’ M. Bouwmeester 0-1 en 0-2, 63’ Van de Venne 0-3, 68’ De Backer (strafschop) 0-4.
Heffen - Schelle Sport 3-4
13’ Aabbou 0-1, 32’ Van Dyck 1-1, 45’ en 58’ Smits 2-1 en 3-1, 59’ Aabbou 3-2, 70’ De Smet 3-3, 72’ Aabbou 3-4.
FC Katelijne - Hallaar 0-2
3’ Le Blon 0-1, 82’ Dillen 0-2.
Walem - SV Bornem 4-0
12’ J. Bouwmeester 1-0, 25’ Audenaert 2-0, 75’ Troonbeeckx 3-0, 87’ Keusters 4-0.
Sint-Amands - SK Peulis 2-1
24’ El Ghrich 1-0, 60’ Dockx 1-1, 75’ Callebaut 2-1.
Booischot - Ramsel 1-1
5’ Mariën 1-0, 71’ Janssens 1-1.
3DE PROVINCIALE B
KFC Meer - Wuustwezel 3-0
11’ Ikililou 1-0, 21’ Van Kessel 2-0, 71’ Dictus 3-0.
Exc. Essen - Achterbroek 2-3
9’ Adriaenssens 0-1, 15’ Boden 0-2, 55’ Vermeiren 0-3, 81’ Lenaerts 1-3, 85’ Keita 2-3.
Gooreind - Horendonk 6-0
14’ Lejour 1-0, 18’ Harezlak 2-0, 22’ Lejour 3-0, 25’ Harezlak 4-0, 40’ Lejour 5-0, 50’ Harezlak 6-0.
Nieuwmoer - Aartselaar 3-1
7’ Van Endert 1-0, 23’ en 27’ Devers 2-0 en 3-0, 55’ Van Soom (strafschop) 3-1.
Berchem B - Wijnegem 2-6
7’ Foqué 1-0, 10’ Peeters 1-1, 27’ Jacobs 1-2, 41’ Van den Bogaert 1-3, 77’ Foqué 2-3, 83’ en 85’ Desmet 2-4 en 2-5, 87’ Hendryckx 2-6.
Berendrecht - Burcht 3-3
23’ Melkert (strafschop) 0-1, 30’ De Vree (owngoal) 0-2, 42’ Van de Wyer (strafschop) 1-2, 65’ Konneh 2-2, 76’ Bejstrup 2-3, 86’ Plompen 3-3.
Oxford Hemiksem - Zandvliet Sport 5-2
3’ De Maere 1-0, 44’ Maes 1-1, 50’ De Maere 2-1, 60’ Van Dessel 3-1, 74’ De Maere (strafschop) 4-1, 86’ Maes 4-2, 90’ Galle 5-2.
FC Merksem - Minderhout 1-4
40’ en 51’ Vermeiren 0-1 en 0-2, 67’ Goossens 0-3, 80’ Van Nederkassel 1-3, 85’ Vermeiren 1-4.
3DE PROVINCIALE C
KFC Poppel - KFC Pulle 4-2
2’ en 31’ Vlaeymans 0-1 en 0-2, 40’ Hesselberth 1-2, 42’ Kuipers 2-2, 63’ Mallien 3-2, 66’ Kuipers 4-2.
Rode kaart: 90’ De Kok (2x geel, KFC Poppel).
Flandria - Oosthoven 0-2
35’ Vaes 0-1, 57’ Jansen 0-2.
SKS Herentals - Oostmalle Sport 0-1
55’ Sam 0-1.
Kasterlee - KFC Mol 0-1
81’ Maes 0-1.
Wezel Sport - Oud-Turnhout 3-0
33’ Oris 1-0, 38’ Llapashtica 2-0, 85’ Janssen 3-0.
Beekhoek Sport - Blauwvoet Oevel 6-0
13’ Van Rooy 1-0, 17’ Ceuppens 2-0, 47’ Laenen 3-0, 55’ en 66’ Geeraerts 4-0 en 5-0, 79’ Laenen 6-0.
Noordstar - Linda Olen 1-3
43’ Hoefnagels 1-0, 66’ Mortiers 1-1, 81’ Spiessens 1-2, 90’ De Brouwer 1-3.
Zwaneven - VC Herentals 2-1
22’ en 60’ Deproost 1-0 en 2-0, 68’ Somers 2-1.
4DE PROVINCIALE A
FC Oppuurs B - Rupel Boom B 1-4
17’ Op de Beeck 0-1, 21’ Fajjia 0-2, 24’ Op de Beeck 0-3, 46’ Devrieze 0-4, 58’ Daelman 1-4.
Heindonk - Oxford B stilgelegd bij 1-1
6’ Boochahba 0-1, 9’ Scheerlinck 1-1.
Tisselt B - Nielse B 5-0 ff
Aartselaar B - Maccabi 3-1
18’ Himschoot 0-1, 46’ Struyf 1-1, 75’ Dolleh 2-1, 86’ Bauwens 3-1.
Rode kaart: 72’ D. Ben Simon (2x geel, Maccabi).
SK Rumst - Schelle B 1-1
18’ Van Esser 0-1, 61’ Eshun 1-1.
Blaasveld - Hoboken B 1-1
60’ Bilsen 0-1, 65’ Seeldraeyers 1-1.
SK Reet - Lippelo 7-2
2’ Hamsek 0-1, 9’ Vertommen 1-1, 11’ en 40’ Wieselblad 2-1 en 3-1, 45’ Vandael 4-1, 64’ Verbruggen 5-1, 69’ Hamsek 5-2, 77’ en 90’ Baets 6-2 en 7-2.
Mariekerke-Branst B - KVK Hingene 2-2
11’ Smets 0-1, 15’ Abdoul 1-1, 32’ Ots 1-2, 82’ Dogan 2-2.
4DE PROVINCIALE B
VC Deurne - Wijnegem B 3-0
9’ El Kadi 1-0, 51’ Mouwen 2-0, 71’ El Fahsi 3-0.
Los Incas - Hove Sport 3-4
26’ Badouin 0-1, 31’ Van Camp 0-2, 38’ Yagoubi 1-2, 45’ Peeters 1-3, 75’ en 76’ Yagoubi 2-3 en 3-3, 86’ Peeters 3-4.
City Pirates B - Verbr. Zwijndrecht B 2-3
23’ De Cuyper 0-1, 44’ Rahmouni 1-1, 60’ Van Havenbergh 1-2, 65’ Cappan 1-3, 80’ Yassine 2-3.
Oxaco-Boechout - TOR Deurne Pirates B 3-3
24’ Vermeeren 1-0, 39’ Achalhi (strafschop) 1-1, 45’ en 45’ Bastenie 2-1 en 3-1, 58’ El-Quraishi 3-2, 89’ Aarab 3-3.
Turk Sport - Tubantia 2-2
36’ Kacem 0-1, 56’ Stekelorum 0-2, 77’ Oulad Haddou 1-2, 92’ Gülsen 2-2.
Boechoutse - Mortsel B 7-0
5’ Janssens 1-0, 7’ Van den Broeck 2-0, 44’ Tritz 3-0, 48’ De Vos 4-0, 57’ Janssens 5-0, 61’ Van den Broeck 6-0, 81’ Janssens 7-0.
Antw. Noord B - Schoten 2-7
1’ El Khalfioui 0-1, 20’ Natanael (strafschop) 1-1, 27’ El Khalfioui 1-2, 32’ en 36’ Diakhate 1-3 en 1-4, 45’ en 53’ El Khalfioui 1-5 en 1-6, 71’ Van den Eynden 1-7, 72’ Natanael 2-7.
Rode kaarten: 43’ B. Degirmenci (2x geel, Antw. Noord), 84’ Zeryouh (Antw. Noord).
4DE PROVINCIALE C
Zandvliet B - Heibos 2-5
45’ Michielsen (strafschop) 1-0, 47’ en 62’ Smol 1-1 en 1-2, 75’ Verhaegen 2-2, 80’ en 84’ De Kort 2-3 en 2-4, 90’ Smol 2-5.
Noorse SV - Putte SK 3-2
34’ Vanhemelryck 0-1, 53’ en 70’ Verbaenen 1-1 en 2-1, 76’ Vanhemelryck 2-2, 90’ Van den Bosch 3-2.
Maria-ter-Heide - Wildert 2-9
3’ Van Hooydonk 0-1, 23’ Jasarevic 1-1, 24’ Kustermans 1-2, 38’ Perianez Bolanos 1-3, 40’ Jacobs 1-4, 55’ en 56’ Perianez Bolanos 1-5 en 1-6, 66’ Adahchor (strafschop) 2-6, 79’ Jacobs 2-7, 84’ Schuybroek (strafschop) 2-8, 89’ De Crom 2-9.
Sint-Lenaarts B - Ekeren Donk 3-5
8’ Schillemans 0-1, 20’ Vercammen 1-1, 40’ Stevens 1-2, 42’ Vertongen 2-2, 56’ Depuydt 2-3, 74’ Mattheeussen 3-3, 81’ De Wilde 3-4, 84’ Stevens 3-5.
Rode kaart: 66’ Van Hooydonk (2x geel, Ekeren Donk).
Antw. Noord - Sint-Job B 1-2
53’ Senbaty (strafschop) 1-0, 55’ El Ayadi (strafschop) 1-1, 92’ Cordy 1-2.
’s Gr.-Schilde B - Brecht 2-1
35’ Vandeputte 0-1, 52’ Braeckmans 1-1, 65’ Huyghebaert 2-1.
Rode kaart: 33’ Peeters (’s Gravenwezel-Schilde B).
Excelsior Mariaburg B - Bucovina Loenhout 6-2
1’ Van Lommel 1-0, 19’ Gorrebeeck 2-0, 42’ Onofrei 2-1, 45’ Samsom 3-1, 51’ Van Lommel 4-1, 60’ Cataniciu 4-2, 75’ Desaegher 5-2, 82’ Wallaert 6-2.
Alberta Schilde - Antonia B 4-4
23’ Van den Bosch 0-1, 36’ De Bremaeker 1-1, 40’ Van Loon 2-1, 48’ Van den Bosch 2-2, 53’ Van Riel 2-3, 62’ Van Loon 3-3, 67’ De Coster 3-4, 86’ Van Loon
4DE PROVINCIALE D
FC Putte B - SC Duffel B 3-0
14’ Lenssens 1-0, 27’ en 61’ Rymenans 2-0 en 3-0.
Beerzel - Elzestraat 0-5
21’ en 46’ Macharis 0-1 en 0-2, 49’ Loiselle 0-3, 69’ Macharis 0-4, 87’ Hubens 0-5.
Kontich B - KFC Lint B 1-3
6’ en 60’ Toelen 0-1 en 0-2, 71’ Erfidan 1-2, 74’ Gladines 1-3.
Grasheide - Bonheiden B 3-2
20’ Verstraeten 1-0, 25’ Van Genechten 1-1, 37’ Croonen 2-1, 46’ Van Egdom 3-1, 50’ Van Eesbeek 3-2.
Wavria B - SC Mechelen 5-4
18’ Van den Eynde 1-0, 33’ Bonaugure 2-0, 39’ Van den Eynde 3-0, 52’ Vandeput 3-1, 58’ El Gdali 3-2, 67’ Van Roy 4-2, 78’ Bonaugure 5-2, 84’ Vleminckx 5-3, 94’ Wagemans 5-4.
VV Duffel - Hombeek 2-2
18’ Smets 1-0, 43’ Jansen 1-1, 47’ Van den Meerssche 1-2, 62’ Smets 2-2.
Rode kaart: 75’ Biermans (Hombeek).
VC Leest - Muizen 5-0
18’ Dobric 1-0, 28’ Verbruggen 2-0, 79’ Jacobs 3-0, 88’ Van den Bergh 4-0, 90’ Dignef 5-0.
4DE PROVINCIALE E
Lentezon Beerse B - Dessel Sport B 0-2
51’ Janssens 0-1, 67’ Van Hout 0-2.
Grobbendonk - Dosko 5-0 ff
De Kempen B - Sint Jozef 5-2
15’ Van Gompel 1-0, 30’ Dams 2-0, 32’ Moorkens 3-0, 55’ Van Dooren 3-1, 62’ Wilms 3-2, 72’ Maes 4-2, 75’ Dams (strafschop) 5-2.
Vlimmeren - HIH Turnhout 3-2
2’ Embrechts 1-0, 9’ en 58’ Bax (strafschop) 2-0 en 3-0, 65’ en 80’ Cavents 3-1 en 3-2.
Meerle - SK Oelegem 4-0
40’ en 48’ Ten Brink 1-0 en 2-0, 50’ en 73’ B. Voeten 3-0 en 4-0.
Halle - Zwarte Leeuw B 0-1
68’ Isohadouten 0-1.
Kessel United - Wechelderzande 2-3
20’ Van Eersel 0-1, 29’ Dufraing 0-2, 55' De Mesmaecker 0-3, 67’ Kennes 1-3, 87’ Celen 2-3.
Westmalle - Pulderbos 0-2
52’ Dekkers 0-1, 87’ Franken 0-2.
4DE PROVINCIALE F
Heultje - Alberta Geel 6-1
3’ De Backer 1-0, 5’ Kerckhofs 1-1, 14’ Verhaert 2-1, 22’ Lijnen 3-1, 74’ Vandecruys 4-1, 90’ Goos 5-1, 92’ Nicasi 6-1.
Immer Oost - Netezonen 2-4
9’ Aerts 1-0, 57’ en 59’ Taels 1-1 en 1-2, 68’ Van der Auwera 2-2, 84’ Taels 2-3, 89’ G. De Temmerman 2-4.
Rode kaart: 84’ Aerts (2x geel, Immer Oost).
Rauw - Herenthout 4-5
10’ Stofmeel 0-1, 25’ Thys 0-2, 31’ Mertens 0-3, 37’ Heylen 0-4, 45’ Vanherck 1-4, 52’ Cauwenberghs 2-4, 65’ Vanherck (strafschop) 3-4, 83’ Thys 3-5, 93’ Lemmens 4-5.
Houtvenne B - Zammel 2-0
49’ en 70’ Bouzerda 1-0 en 2-0.
VV Laakdal - Excelsior Vorst 1-1
19’ Pelgroms 1-0, 43’ Schroven 1-1.
Wiekevorst - Olen United 2-0
35’ en 65’ Helsen 1-0 en 2-0.
Ranst B - Sint-Dimpna B 1-2
75’ Didden (owngoal) 1-0, 80’ Verwimp 1-1, 89’ Sels (owngoal) 1-2.
Tongerlo - Excelsior Bouwel 2-4
7’ Peeters 0-1, 15’ Selfslagh 1-1, 36’ Syen 1-2, 84’ Peeters 1-3, 89’ Buts 1-4, 90’ Dekkers (strafschop) 2-4.