Aster Nzeyimana en Lize Feryn tonen hun liefde op bril-jant feestje
CelebritiesIedereen mag het weten: Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn verschenen gisteren voor het eerst samen op een rode loper nadat uitlekte dat ze als koppel door het leven gaan.
Het nieuwe stel zakte -samen met heel wat andere bekende gezichten- af naar de Antwerpse Meir om er Eline De Munck te steunen bij de lancering van haar vierde collectie brillen van Odette Lunettes. En hoewel ze karig zijn met commentaar, mag duidelijk zijn dat het VRT-sportanker en de actrice het leven momenteel door een roze bril zien. "We zitten allebei in de mediawereld, dus dan bestaat de kans dat de vonk overslaat. Onze relatie is nog pril, maar we zijn wel heel gelukkig".
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
Livios
Zo gebruik je je wasmachine en droogkast slimmer: “Het kost je iets meer, maar je bespaart ermee op de lange termijn”
Celebrities
KIJK. Bianca Censori laat schoenen thuis voor dagje Disneyland met Kanye West
Heel wat bezoekers van het Amerikaanse Disneyland keken met grote ogen naar de twee grote sterren die voorbij hen wandelden. Niemand minder dan Kanye West en Bianca Censori genoten zelf van een dagje in het themapark. Censori had daarbij opnieuw een speciale outfit aan. Geen halfnaakte look deze keer, maar wel eentje zonder schoenen. En dat bleef niet onopgemerkt, aangezien het eigenlijk verboden is om zonder schoenen door het park te wandelen. -
celebrities
Moet David Beckham zich zorgen maken om explosief nieuw boek? “Onthullingen over zijn seksleven zullen niet teleurstellen”
Onderzoeksjournalist Tom Bower belooft de vuile was van David (48) en Victoria Beckham (50) buiten te hangen in zijn nieuwe boek ‘The House of Beckham: Money, Sex and Power’. Het zou onder meer dieper ingaan op de vermeende affaire van de voormalige voetballer met Rebecca Loos. “Zij die meer willen weten over Beckhams seksleven zullen niet teleurgesteld zijn”, aldus Bower. -
celebrities
Kim Kardashian wil vete met Taylor Swift eindelijk laten rusten: “Kan zij ook verdergaan met haar leven?”
Celebrities
“Eindelijk iemand die me echt leuk vindt en dan gaat ie dood”: zanger Gordon verliest plots zijn date na zeven maanden
De Nederlandse zanger, presentator en ondernemer Gordon Heuckeroth (55), bij ons vooral bekend als jurylid en ‘K2 zoekt K3’, is in rouw. Onverwacht kreeg hij te horen dat de man met wie hij al zeven maanden lang aan het daten was, is overleden. Dat onthult hij in de podcast ‘Mischa!’. “Heb ik eindelijk iemand die me echt leuk vindt, gaat ie dood. Dat is spijkerhard.” -
Livios
“Koffiegruis, eierschalen en mulch werken niet”: zo verjaag je slakken wél succesvol uit je tuin
Hobbytuiniers houden hun moestuinen de komende weken maar beter goed in de gaten. Zodra de bodem begint op te warmen, het ’s nachts niet te hard afkoelt en het nu en dan blijft regenen, duiken slakken in groten getale op. Slakkenplagen zijn immers een typisch lentefenomeen. Bouwsite Livios vroeg aan Dirk Criel van Natuurpunt hoe je het beste omgaat met slakken in de tuin. -
celebrities
Schoondochter Nicola Peltz onthult waarom ze niet aanwezig was op verjaardagsfeestje Victoria Beckham
CELEBRITIES
‘Friends’-actrice Courteney Cox werd na een minuut in relatietherapie gedumpt: “Ik was zo geschokt”
Celebrities
Nieuwe nummers van Taylor Swift over haar relatie met Matty Healy laten zijn familie koud: “Het verbaast ons niets”
Taylor Swift (34) bracht vrijdag haar nieuwe album ‘The Tortured Poets Department’ uit. En hoewel de zangeres op sociale media benadrukte dat ze niemand wilde wreken in haar 31 nummers, denkt de familie van haar ex, Matty Healy, daar anders over. Zij steken namelijk de draak met enkele nummers waarin de popster over haar relatie met de 1975-frontman zingt. “Wij weten dingen die niet in de pers zijn verschenen.” -
Celebrities
KIJK. Alec Baldwin slaat telefoon uit handen van vrouw die hem provoceert: “Waarom zit jij niet in de cel?”
Acteur Alec Baldwin (66) kreeg het in het New York aan de stok met een anti-Israëldemonstrant. De vrouw blijft hem provoceren, waardoor de acteur zijn geduld verliest en de mobiele telefoon van de vrouw, waarmee ze hem de hele tijd blijft filmen, uit haar hand slaat. -
PREMIUMCelebrities2
“Drie dagen voor haar dood was ze weer hervallen”: hoe een toxische relatie Amy Winehouse uiteindelijk het leven kostte
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer