Veilinghuis zoekt koper voor peperdure brieven The Beatles
MuziekTwee brieven van The Beatles worden geveild voor 325.000 en 225.000 dollar (283.000 en 196.000 euro). Veilingshuis Moments in Time is op zoek naar een koper voor de twee documenten, die allebei uit 1969 stammen en zijn geadresseerd aan Lee Eastman, de advocaat van Paul McCartney.
De aard van de brieven is totaal verschillend. In de laatste en duurste brief, gedateerd op 18 april 1969, wordt Eastman verteld dat hij niet mag optreden als raadsman voor de groep als geheel. Het stuk is ondertekend door John Lennon, Richard Starkey (beter bekend als Ringo Starr) en George Harrison. De brief vormt een prelude op het einde van de illustere Britse band.
In de andere brief wordt Eastman nog verteld dat hij de band wel mag vertegenwoordigen. “Overeenkomstig de instructies” van de bandleden mag hij de onderhandelingen over contracten voeren, zo wordt hem in januari 1969 geschreven.
The Beatles gingen in 1970 publiekelijk uit elkaar. Afgelopen week werd bekend dat regisseur Peter Jackson een documentaire over de band gaat maken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
Muziek
Israëlische inzending mag hotelkamer niet verlaten tijdens Songfestival
PREMIUMMUZIEK
Ondanks succes blijft Berre onzeker: “Het kan in één klap gedaan zijn, daar ben ik wel bang voor”
Het zijn hoogdagen voor Berre Vandenbussche (23), artiestennaam: Berre. Woensdagavond trad de zanger op in een uitverkochte AB in Brussel, waar hij meteen z’n allereerste album aankondigde. “Het wordt een zeer persoonlijke plaat”, vertelde de artiest uit Schepdaal voor aanvang van de show. Hij geeft ons meer prijs over zijn nieuwe muziek, zijn grootste concert tot nu toe en de heimwee naar zijn ouders en vrienden. “Het succes kan in één klap gedaan zijn, daar ben ik wel bang voor.” -
PREMIUM2
Deze Swifties hebben hun idool altijd bij zich: “Ik kon niet meer wandelen en belandde in een rolstoel. Taylor Swift hielp me erdoor”
Tranen en jolijt bij de Swifties. Na amper een dag is ‘The Tortured Poets Department’ — het nieuwe album van Taylor Swift (34) — de meest gestreamde plaat in de geschiedenis van Spotify. Drie Vlaamse Swifties vertellen over de impact van Taylor Swift op hun leven, de duizenden euro’s die ze al uitgaven aan haar én de boodschap achter het nieuwe album. “Na vijf jaar is mijn sleeve van Taylor Swift af. 7.000 euro, maar mijn vriendin ging meteen akkoord", vertelt Mike (34). -
muziek
IN BEELD. Het ene verrassingsoptreden na het andere en grote liefde tussen Taylor Swift en Travis Kelce op Coachella
Spaargids.be
Hoeveel geld mag er op jouw spaarrekening staan vooraleer de fiscus passeert?
Op een eerste schijf van 1.020 euro spaarrente per belastingplichtige betaal je geen roerende voorheffing. Wat betekent dat concreet? Hoe zit het dan met een gezamenlijke rekening? En wat doe je best met de rest van je centen? Spaargids.be biedt antwoorden. -
Muziek2
Bazart speelt deze zomer uniek concert in OLT Rivierenhof
Ze prijken niet op de affiche van Rock Werchter of Pukkelpop, maar dat wil niet zeggen dat Bazart komende zomer vakantie neemt. De groep rond frontman Mathieu Terryn (30) speelt onder meer op 12 augustus een uniek concert in het Antwerpse OLT Rivierenhof. -
PREMIUMMuziek
Amper promo en toch is nieuw album Taylor Swift nu al een schot in de roos. Maar: “Het hoogtepunt van de hype is bereikt”
Muziek
Énkel vrouwelijke artiesten zullen Luc De Vos eren tijdens uniek concert in Antwerpse Lotto Arena
HLN Shop
Op safari in de Benelux: vijf zinderende ervaringen om na te jagen
Hou je van natuur en avontuur, staat een safari vermoedelijk hoog op je bucketlist. Geen tijd/budget om af te reizen naar Afrika? Het perfecte plan B bevindt zich net over de grens, in Hilvarenbeek: in de Beekse Bergen onderneem je een safari met alles erop en eraan zonder op het vliegtuig te moeten stappen. HLN Shop geeft een checklist mee van wat je niet mag missen op je Nederlandse dan wel Afrikaanse safaritocht. -
Vinylfestival 12 Inch Lovers zorgt deze zomer voor twee dagen feest op kasteeldomein Zellaer in Bonheiden
Liefhebbers van vinyl, nostalgische beats en onvergetelijke feestjes zetten het weekend van 3 en 4 augustus maar beter met stip in hun agenda. 12 Inch Lovers, het enige ‘vinyl only’-festival in Vlaanderen, keert terug naar het prachtige Kasteeldomein Zellaer in Bonheiden en dit keer voor twee dagen festivalpret.Bonheiden -
Jobat
Hoeveel werknemers krijgen maaltijdcheques? En wie mag op een dertiende maand of smartphone van het werk rekenen?
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer