Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
Het Laatste Nieuws

Acht vluchten van en naar Brussels Airport geschrapt door staking in Frankrijk, ook spoorverkeer getroffen

04/12/2019 - 15:50
"Door de algemene staking in Frankrijk zijn morgen acht vluchten van en naar Brussels Airport geannuleerd. Het gaat om vier vluchten van Brussels..."

Gerelateerde krantenkoppen:

1. Vier vluchten van Brussels Airlines geschrapt door staking in Frankrijk, ook spoorverkeer getroffen (04/12/2019 - Het Laatste Nieuws)

Door de algemene staking in Frankrijk zijn vandaag vier vluchten van en naar Brussels Airport geannuleerd. Het gaat om vluchten van Brussels... [naar artikel]


2. Acht vluchten van en naar Brussels Airport geschrapt door staking in Frankrijk, ook spoorverkeer getroffen (04/12/2019 - Het Laatste Nieuws)

Door de algemene staking in Frankrijk zijn morgen acht vluchten van en naar Brussels Airport geannuleerd. Het gaat om vier vluchten van Brussels... [naar artikel]


3. Nog tien extra Ryanair-vluchten geschrapt dit weekend: in totaal meer dan 12.000 passagiers getroffen door staking (22/07/2022 - Het Laatste Nieuws)

De gevolgen van de staking van Ryanair-piloten in België dit weekend nemen steeds grotere proporties aan. In Zaventem worden in totaal 20 vluchten geschrapt, waardoor ongeveer 3.600 passagiers getroffen worden. Op de luchthaven van Charleroi gaat het om 49 vluchten met zo’n 9.000 getroffen reizigers. Dat verneemt VTM NIEUWS-journalist Rob Van herck. [naar artikel]


4. Nog tien extra Ryanair-vluchten geschrapt dit weekend: in totaal 69 vliegtochten afgelast en meer dan 12.000 passagiers getroffen door staking (22/07/2022 - Het Laatste Nieuws)

De gevolgen van de staking van Ryanair-piloten in België dit weekend nemen steeds grotere proporties aan. In Zaventem worden in totaal 20 vluchten geschrapt, waardoor ongeveer 3.600 passagiers getroffen worden. Op de luchthaven van Charleroi gaat het om 49 vluchten met zo’n 9.000 getroffen reizigers. Dat verneemt VTM NIEUWS-journalist Rob Van herck. [naar artikel]


5. Cabinepersoneel Ryanair staakt tijdens nieuwjaarsweekend: 107 vluchten geschrapt, 19.000 passagiers getroffen (27/12/2022 - Het Laatste Nieuws)

Dat het in België gestationeerde cabinepersoneel van de Ierse lagekostenmaatschappij Ryanair twee weekends op rij – waaronder ook het nieuwjaarsweekend – zal staken, raakte vorige week al bekend. Dit weekend zullen in totaal 107 vluchten vanuit Charleroi worden geschrapt. Zo'n 19.000 passagiers zullen door de staking worden getroffen. Dat laat Philippe Verdonck, CEO van de luchthaven van Charleroi, weten. [naar artikel]


6. Cabinepersoneel Ryanair staakt tijdens nieuwjaarsweekend: mogelijk 107 vluchten geschrapt en 19.000 passagiers getroffen (27/12/2022 - Het Laatste Nieuws)

Door de staking van het in België gestationeerde cabinepersoneel van de Ierse lagekostenmaatschappij Ryanair dreigen de vluchten van 19.000 passagiers dit nieuwjaarsweekend mogelijk geschrapt te worden. In totaal zouden zo'n 107 vluchten vanuit Charleroi worden geannuleerd, al kan dat nog niet met zekerheid worden gezegd. [naar artikel]


7. Ryanair schrapt vluchten – Meer dan 270 vluchten geschrapt op Charleroi en Brussel (18/09/2017 - Metro)

De Ierse lowcostmaatschappij Ryanair schrapt de komende zes weken minstens 270 vluchten op Charleroi en op Brussels Airport. Dat heeft Ryanair maandagavond bekendgemaakt. De afgelastingen zijn volgens Ryanair een gevolg van gebrek aan personeel. Het gaat om minstens 270 vluchten vanaf morgen/dinsdag tot en met zaterdag 28 oktober. Het aantal afgelastingen zal waarschijnlijk nog oplopen […] [naar artikel]


8. Brussels Airlines heeft ruim 500 vluchten gepland op stakingsdagen: “We weten nog niet hoeveel vluchten er geschrapt zullen worden” (16/06/2022 - Gazet van Antwerpen)

Brussels Airlines heeft op 23, 24 en 25 juni, de dagen dat er waarschijnlijk gestaakt zal worden, 525 vluchten gepland. “We weten nog niet hoeveel vluchten er geschrapt zullen worden”, zegt woordvoerster Maaike Andries van de luchtvaartmaatschappij donderdag. Ze vraagt reizigers om even af te wachten. [naar artikel]


9. Nationale actiedag woensdag: meer dan helft van vluchten op Brussels Airport preventief geschrapt, TUI Fly leidt vluchten om, kwart van treinen rijdt (07/11/2022 - Het Laatste Nieuws)

Door de actie- en stakingsdag woensdag hebben de luchtvaartmaatschappijen preventief 55 procent van de vluchten geschrapt die zouden aankomen of vertrekken op Brussels Airport. Dat meldt woordvoerster Nathalie Pierard. Het gaat om iets meer dan 200 vluchten. Ook het treinverkeer zal woensdag ernstig verstoord zijn. Spoorwegmaatschappij NMBS werkte een alternatieve dienstregeling uit waarbij een kwart van de treinen zou rijden. [naar artikel]


Newspaper Krantenkoppen Favicon
Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

© 2016 - 2023. DeKrantenkoppen.be - Disclaimer. Privacy Policy.

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!