Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
Het Belang van Limburg

Expert waarschuwt voor donkere winter: “100 km/u op snelweg zal een van de zachte maatregelen zijn”

12/07/2022 - 19:16
"Het wordt straks een donkere winter, denkt econoom Peter De Keyzer, die vindt dat we nog te laks omspringen met energie. “Nu lachen we nog met een voorstel voor 100 kilometer per uur op de snelweg, maar dat zal nog een van de zachtere maatregelen zijn.”"

Gerelateerde krantenkoppen:

1. Expert waarschuwt voor donkere winter: “100 km/u op snelweg zal een van de zachte maatregelen zijn” (12/07/2022 - Het Belang van Limburg)

Het wordt straks een donkere winter, denkt econoom Peter De Keyzer, die vindt dat we nog te laks omspringen met energie. “Nu lachen we nog met een voorstel voor 100 kilometer per uur op de snelweg, maar dat zal nog een van de zachtere maatregelen zijn.” [naar artikel]


2. Expert pleit voor zware maatregelen uit vrees voor donkere winter: “100 km/u op snelweg zal een van de zachtere zijn” (12/07/2022 - Het Nieuwsblad)

Het wordt straks een donkere winter, denkt econoom Peter De Keyzer, die vindt dat we nog te laks omspringen met energie. “Nu lachen we nog met een voorstel voor 100 kilometer per uur op de snelweg, maar dat zal nog een van de zachtere maatregelen zijn.” [naar artikel]


3. “Tijdens de rit naar de luchthaven ween ik al.” Vliegangst, zoals Lisa? 7 tips van een expert “De stewardessen hebben vaak medelijden met mij.” Vliegangst, zoals Lisa? 7 tips van een expert 7 tips van expert tegen vliegangst: (05/04/2022 - Het Laatste Nieuws)

Hoog boven de wolken vliegen, al dromend over de verre bestemming waar je zult landen. De meesten vinden het hemels, maar voor een heel aantal mensen zijn vliegtuigen de hel. Lisa Di Giovanni (20) behoort tot die tweede groep. “Eens ik op zo’n vliegtuigstoeltje zit, begin ik te trillen als een rietje.” Gedragstherapeute Barbara Depreeuw geeft zeven tips voor mensen met vliegangst, zodat je zorgeloos op je bestemming geraakt tijdens de (paas)vakantie. [naar artikel]


4. Raar sterrenstelsel zonder donkere materie zegt: donkere materie bestaat (29/03/2018 - De Morgen)

Een pas ontdekt sterrenstelsel zonder donkere materie kan het bestaan van donkere materie mogelijk juist bevestigen. [naar artikel]


5. Koning Albert in het ziekenhuis met uitdroging. Expert wijst op preventie en symptomen: “Donkere urine kan alarmsignaal zijn, net als verwardheid” (27/06/2023 - Het Laatste Nieuws)

Koning Albert (89) is vanochtend opgenomen in het ziekenhuis met uitdrogingsverschijnselen. Hoe kan dat? Is het gevaarlijk? Kan je dit zelf aanvoelen? En hoe kan je het voorkomen? Professor Siddhartha Lieten, diensthoofd geriatrie aan het UZ Brussel legt uit. “Let erop dat je grootouders niet erg suf of lusteloos overkomen bij warm weer.” [naar artikel]


6. Na inbraak bij Kevin De Bruyne: expert deelt trucjes om woning te beveiligen tijdens donkere maanden. “Kostbaarheden verstoppen is niet altijd een goed idee” (20/12/2023 - Het Laatste Nieuws)

Enkel gewapend met een ladder zijn inbrekers er zaterdag in geslaagd de riante villa van voetbalvedette Kevin De Bruyne in Bolderberg te betreden. Een dicht net van beveiligingscamera’s kon de daders niet belemmeren in hun opzet. Maar welke huis-, tuin- en keukentrucjes hebben wel degelijk effect? Beveiligingsexpert Erwin Van Welleman (60) — die in Keerbergen het met voorsprong veiligste huis van België bouwde — schijnt zijn licht op de kwestie. “Vakantiekiekjes delen zodra je op het vliegtuig zit, laat je best achterwege.” [naar artikel]


7. Strengere maatregelen mokerslag voor Horeca Vlaanderen: “Dit is een ongelooflijk donkere dinsdag” (06/10/2020 - Het Laatste Nieuws)

Vanaf vrijdag moeten we ons aan strengere coronamaatregelen houden: de sociale bubbel wordt verkleind en cafés moeten vroeger de deuren sluiten.... [naar artikel]


8. ‘Betaal nooit de hoofdprijs bij het tankstation aan de snelweg zelf’: energie-expert over de schommelende prijzen van olie en gas (06/07/2024 - De Morgen)

[naar artikel]


9. Politie waarschuwt fietsers: "Donkere maanden komen eraan, zorg voor goede zichtbaarheid" (06/10/2017 - VRT NWS)

In Gent heeft de lokale politie een grote fietscontrole gehouden. Op verschillende plaatsen in de stad werden fietsen gecontroleerd. "Nog al te vaak stellen we vast dat fietsers geen verlichting en reflectoren hebben", zegt commissaris Ann Buysse aan VRT NWS. [naar artikel]


Newspaper Krantenkoppen Favicon
Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

© 2016 - 2023. DeKrantenkoppen.be - Disclaimer. Privacy Policy.

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!