Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
Het Laatste Nieuws

Na alle kritiek rond geschrapte ‘Kampioenen’-afleveringen: VRT past beleid aan én zet meeste afleveringen weer online

26/09/2022 - 16:26
"VRT past haar publicatiebeleid aan in antwoord op de vele vragen die deze zomer zijn gesteld bij het schrappen van enkele afleveringen van ‘F.C. De Kampioenen’. Dat laat de zender vandaag weten. De meeste afleveringen zullen weer te zien zijn via hun streamingkanaal VRT Max, maar niet op tv."

Gerelateerde krantenkoppen:

1. Na alle kritiek rond geschrapte ‘Kampioenen’-afleveringen: VRT past beleid aan én zet meeste afleveringen weer online (26/09/2022 - Het Laatste Nieuws)

VRT past haar publicatiebeleid aan in antwoord op de vele vragen die deze zomer zijn gesteld bij het schrappen van enkele afleveringen van ‘F.C. De Kampioenen’. Dat laat de zender vandaag weten. De meeste afleveringen zullen weer te zien zijn via hun streamingkanaal VRT Max, maar niet op tv. [naar artikel]


2. Na de kritiek: VRT past beleid aan en zet geschrapte ‘Kampioenen’-afleveringen weer online (26/09/2022 - Het Belang van Limburg)

Na het schrappen van enkele afleveringen van ‘FC De Kampioenen’, en de ophef die daarop volgde, heeft de VRT beslist om haar beleid aan te passen. Uitzendingen met achterhaalde beeldvorming krijgen voortaan een disclaimer om de kijker erop te wijzen dat ze mogelijk niet langer passen bij de normen en waarden van vandaag. [naar artikel]


3. Na de kritiek: VRT past beleid aan en zet geschrapte afleveringen ‘FC De Kampioenen’ weer online (26/09/2022 - Gazet van Antwerpen)

Na het schrappen van enkele afleveringen van ‘FC De Kampioenen’, en de ophef die daarop volgde, heeft de VRT beslist om haar beleid aan te passen. Uitzendingen met achterhaalde beeldvorming krijgen voortaan een disclaimer om de kijker erop te wijzen dat ze mogelijk niet langer passen bij de normen en waarden van vandaag. [naar artikel]


4. VRT zet meeste afleveringen ‘F.C. De Kampioenen’ opnieuw online na ophef over geschrapte afleveringen (26/09/2022 - De Morgen)

[naar artikel]


5. ‘Kampioenen’-acteurs blij dat geschrapte afleveringen weer online komen: “Het ging om een aantal van onze beste afleveringen” (26/09/2022 - Het Laatste Nieuws)

Na alle kritiek rond de geschrapte ‘F.C. De Kampioenen’-afleveringen raakte op maandag bekend dat de VRT haar beleid heeft aangepast. Als gevolg zullen de afleveringen in kwestie weer te zien zijn via het streamingplatform VRT Max. Acteurs uit de reeks reageren alvast opgetogen op de beslissing van de openbare omroep. “Geen enkele persoon tegengekomen die hun beslissing begreep.” [naar artikel]


6. Na ophef over geschrapte afleveringen van "F.C. De Kampioenen": VRT zet bepaalde afleveringen weer online, met begeleidende boodschap (26/09/2022 - VRT NWS)

De VRT past haar publicatiebeleid aan en zal afleveringen met inhoud die niet langer strookt met de huidige normen en waarden, een disclaimer meegeven. De openbare omroep reageert daarmee op de ophef die afgelopen zomer ontstond toen een aflevering van "F.C. De Kampioenen" werd geschrapt. [naar artikel]


7. Kandidaten van geschrapte afleveringen ‘Twee tot de zesde macht’ krijgen hun prijs (13/11/2017 - Het Belang van Limburg)

De kandidaten die deelnemen aan de geschrapte afleveringen van ‘Twee tot de zesde macht’, zullen wel hun prijzengeld krijgen. Dat heeft de VRT maandagavond duidelijk gemaakt. De openbare omroep zegt de uitbetaling van het geld te garanderen. [naar artikel]


8. Prijzengeld van geschrapte afleveringen ‘Twee tot de zesde macht’ wordt uitbetaald (13/11/2017 - Metro)

De kandidaten die deelnamen aan de geschrapte afleveringen van ‘Twee tot de zesde macht’, zullen wel hun prijzengeld krijgen. Dat heeft de VRT deze avond duidelijk gemaakt. De openbare omroep zegt de uitbetaling van het geld te garanderen. De VRT besliste donderdag om de tv-quiz ‘Twee tot de zesde macht’, die door de in opspraak […] [naar artikel]


9. Zwarte actrice uit ‘Kampioenen’-film vindt geschrapte afleveringen een goeie zaak: “De excuses van tien jaar geleden gelden vandaag niet meer” (23/07/2020 - Het Nieuwsblad)

De VRT schrapt twee oude afleveringen van ‘FC De Kampioenen’ wegens racistisch, en dat is ook voor Aminata Demba niks te vroeg. De Antwerpse Malinese was drie jaar geleden de eerste zwarte actrice in een film van de populaire voetbalploeg. Of ze vandaag opnieuw zou meestappen in een verhaal met redelijk wat clichés over Afrika, weet ze niet. Dat het in de Vlaamse film- en tv-wereld nog altijd véél te weinig is voor zwarte acteurs, weet ze heel zeker. [naar artikel]


Newspaper Krantenkoppen Favicon
Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

© 2016 - 2023. DeKrantenkoppen.be - Disclaimer. Privacy Policy.

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!