De beste Belgische krantenkoppen, elke minuut geupdate.

Ierse broer van inbreker die overleed in Bocholt heeft zich gemeld

Ierse broer van inbreker die overleed in Bocholt heeft zich gemeld

Het Belang van Limburg

22/09/2023 - 12:13

De familie van de man die een week geleden stierf bij een inbraak in een optiekzaak in Bocholt, heeft zich dan toch gemeld. Het gaat om zijn broer, die hem wil repatriëren naar Ierland.


LEES VOLLEDIG ARTIKEL OP HET BELANG VAN LIMBURG

Gerelateerde krantenkoppen:

  1. Ierse broer van inbreker die overleed in optiekzaak heeft zich gemeld (22/09/2023 - Het Nieuwsblad)
    De familie van de man die een week geleden stierf bij een inbraak in een optiekzaak in Bocholt, heeft zich dan toch gemeld. Het gaat om zijn broer, die hem wil repatriëren naar Ierland.
    [naar artikel]
  2. Familie van overleden inbreker in optiekzaak meldt zich dan toch: andere verdachten nog steeds spoorloos (21/09/2023 - Het Laatste Nieuws)
    De inbreker die vorige week in Bocholt dood werd aangetroffen in optiekzaak Hoydonckx is geïdentificeerd. Intussen heeft ook familie van de man zich gemeld. Even werd gedacht dat het OCMW van Bocholt voor de uitvaartkosten zou opdraaien, omdat van nabestaanden geen sprake leek te zijn. Het gerechtelijk onderzoek is echter nog volop lopende.
    [naar artikel]
  3. Inbreker die in optiekzaak in Bocholt overleed, stierf natuurlijke dood (18/09/2023 - Het Laatste Nieuws)
    De inbreker die optiekzaak Hoydonckx in Bocholt met twee kompanen binnendrong, maar daar het leven liet, is een natuurlijke dood gestorven. Dat blijkt uit de autopsie. Wellicht gaat het om hartfalen.
    [naar artikel]
  4. Optiekzaak waar inbreker overleed, is weer open: “Goed dat hij door familie begraven kan worden” (22/09/2023 - Gazet van Antwerpen)
    De familie van de man die een week geleden stierf bij een inbraak in een optiekzaak in Bocholt, heeft zich dan toch gemeld. Het gaat om zijn broer, die hem wil repatriëren naar Ierland. “Los van de inbraak is het goed dat die man door zijn familie begraven kan worden”, klinkt het bij de optiekzaak.
    [naar artikel]
  5. Inbreker die overleed in optiekzaak in Bocholt stierf natuurlijke dood (18/09/2023 - VRT NWS)
    De inbreker die vrijdag dood werd teruggevonden in een optiekzaak in het centrum van Bocholt, stierf een natuurlijke dood. Dat blijkt uit de autopsie. Over de leeftijd en mogelijke identiteit van de man, wil het parket geen informatie geven, om het onderzoek niet in gedrang te brengen.
    [naar artikel]
  6. Inbreker die in optiekzaak in Bocholt overleed, stierf natuurlijke dood (18/09/2023 - Gazet van Antwerpen)
    De man die vrijdagochtend dood werd teruggevonden in optiekzaak Hoydonckx in Bocholt-centrum stierf een natuurlijk dood. Dat is gebleken uit de autopsie die is uitgevoerd.
    [naar artikel]
  7. Inbreker die in optiekzaak in Bocholt overleed, stierf natuurlijke dood (18/09/2023 - Het Nieuwsblad)
    De man die vrijdagochtend dood werd teruggevonden in optiekzaak Hoydonckx in Bocholt-centrum stierf een natuurlijk dood. Zoveel is gebleken uit de autopsie. Dat maakte het parket Limburg maandag bekend.
    [naar artikel]
  8. Begrafenis van dode inbreker zal door OCMW betaald moeten worden, tenzij familie zich meldt (19/09/2023 - Het Belang van Limburg)
    De man die vrijdagochtend overleed bij een inbraak in optiekzaak Hoydonckx in het centrum van Bocholt kan worden begraven. Indien geen enkel familielid of kennis de man als vermist opgeeft, gebeurt dat via het OCMW.
    [naar artikel]
  9. Begrafenis van dode inbreker zal door OCMW betaald moeten worden, tenzij familie zich meldt (19/09/2023 - Gazet van Antwerpen)
    De man die vrijdagochtend overleed bij een inbraak in optiekzaak Hoydonckx in het centrum van Bocholt in Limburg kan worden begraven. Indien geen enkel familielid of kennis de man als vermist opgeeft, gebeurt dat via het OCMW.
    [naar artikel]
  10. Inbreker schiet eigenaar bouwbedrijf in de borst (14/07/2021 - Het Belang van Limburg)
    Een inbreker heeft een eigenaar van bouwbedrijf Probutec in Beringen in de borst geschoten. De dader sloeg op de vlucht. “Een inbreker die zomaar begint te schieten, dat is toch niet meer normaal?” zegt Zafer, de broer van het slachtoffer, dat intussen stabiel is.
    [naar artikel]
  11. Begrafenis van inbreker die in optiekzaak stierf, zal door OCMW betaald moeten worden, tenzij familie zich meldt (19/09/2023 - Het Nieuwsblad)
    De man die vrijdagochtend overleed bij een inbraak in optiekzaak Hoydonckx in het centrum van Bocholt kan worden begraven. Indien geen enkel familielid of kennis de man als vermist opgeeft, gebeurt dat via het OCMW.
    [naar artikel]
  12. Die nacht in Limburg: inbreker blijft ondersteboven aan poort hangen met broek op zijn enkels (17/12/2018 - Het Laatste Nieuws)
    De prijs voor de domste inbreker van het jaar is bekend. Hij bezocht afgelopen weekend een Spar in Kaulille (Bocholt), waar hij twee keer (!)...
    [naar artikel]
  13. VIDEO. Inbreker blijft in Limburg ondersteboven aan poort hangen met broek op zijn enkels (17/12/2018 - Het Laatste Nieuws)
    De prijs voor de domste inbreker van het jaar is bekend. Hij bezocht afgelopen weekend een Spar in Kaulille (Bocholt), waar hij twee keer (!)...
    [naar artikel]
  14. VIDEO. Klungelige inbreker blijft ondersteboven aan poort hangen met broek op zijn enkels (17/12/2018 - Het Laatste Nieuws)
    De prijs voor de domste inbreker van het jaar is bekend. Hij bezocht afgelopen weekend een Spar in Kaulille (Bocholt), waar hij twee keer (!)...
    [naar artikel]
  15. May roept morgen regering samen over brexit-akkoord (13/11/2018 - VRT NWS)
    Britse en Europese onderhandelaars zijn het eens geworden over de Ierse grenskwestie, dat heeft de Ierse zender RTE gemeld. De Britse Premier Theresa May gaat de overeenkomst morgen voorleggen aan haar regering, dat hebben Britse Media gemeld. De Ierse grenskwestie vormt een van de moeilijkste dossiers uit de brexit.
    [naar artikel]
  16. Voetganger die overleed bij een aanrijding op Gentse binnenring, was waarschijnlijk inbreker op de vlucht (16/11/2023 - VRT NWS)
    De man van 44 die gisterenmorgen bij een aanrijding overleed op de R4, de Gentse binnenring, in Sint-Denijs-Westrem was waarschijnlijk een inbreker die op de vlucht was. Dat zegt het gerecht.
    [naar artikel]
  17. Broer Jeroen Meus overleed aan darmkanker: “Mon heeft Wim nog vastgepakt, gevoeld, kusjes gegeven” (23/01/2023 - Het Belang van Limburg)
    Picknick op het kerkhof. Wij spraken met zoontjes Eddie (6), Mon (4) en mama Klara (37), bij het graf van papa Wim. Wim Meus (44) - broer van - overleed op 31 december aan darmkanker. “Mijn papa stierf toen ik elf was. Ik weet dat het goedkomt. Met mij is het ook goed gekomen”, zegt Klara De Wilde. Vanaf 25 januari praat broer Jeroen Meus openhartig over het overlijden van zijn broer in VRT-programma ‘Dagen zonder broer’. Er verschijnen drie afleveringen waarin hij het thema van rouwen verkent.
    [naar artikel]
  18. Heftig: man ontdekt inbreker in zijn huis en die zal zich dat nog lang herinneren (22/10/2020 - Het Belang van Limburg)
    Toen de Britse Christopher Sieder een inbreker in zijn huis ontdekte liet hij dat niet zomaar gebeuren. Hij nam meteen het heft in eigen handen en ging wild tekeer tegen de inbreker, die geeft zich zo goed als onmiddellijk over en biedt zijn excuses meermaals aan. Maar Sieder laat het daar niet bij, hij scheldt de inbreker herhaaldelijk uit en duwt hem ook aantal keer hardhandig tegen de grond. De politie komt de inbreker nadien in de boeien slaan.
    [naar artikel]
  19. Auto rijdt kapel 18 binnen in Bocholt: stabiliteit wordt onderzocht (08/03/2023 - Het Belang van Limburg)
    In de Kapelstraat in Bocholt is een auto dinsdag rond middernacht tegen kapel 18 beland. De schade loopt in de tienduizenden euro’s. De kapel is voorlopig gesloten. De bestuurder vertrok, maar heeft zich woensdagmorgen spontaan gemeld bij Friedo Steensels van het kerkfabriek
    [naar artikel]
  20. Doodsoorzaak van inbreker in Bocholtse optiekzaak nog onbekend (16/09/2023 - VRT NWS)
    Het is nog onduidelijk waaraan de man is overleden die in een optiekzaak in Bocholt werd aangetroffen. Het parket van Limburg bevestigt wel dat er sprake was van een inbraak, of een poging daartoe. De politie zal nog camerabeelden analyseren om een zicht te krijgen op de gebeurtenissen in en aan de optiekzaak. Twee kompanen van de overleden inbreker konden op de vlucht slaan.
    [naar artikel]
  21. Bocholt Beleeft heeft plan voor vergroening dorpspleinen (12/10/2018 - Het Belang van Limburg)
    Bocholt Beleeft zetelt nog niet in de gemeenteraad maar wil Bocholt wel al mee besturen. De nieuwe partij heeft een dossier uitgewerkt om de pleinen van Bocholt groener te maken. “En dat kan met 75% subsidie van Vlaanderen”, zegt Toon Geusens van Bocholt Beleeft.
    [naar artikel]
  22. St.-Kristoffelbedevaart (23/06/2018 - Het Belang van Limburg)
    Op Facebook kan je de volledige film van de St.-Kristoffelbedevaart in Bocholt in 1948 bekijken. Het gaat om amateurbeelden, opgenomen door E.H. Godefridus Clijsters, beter gekend als Friedje Tholen uit Beek, die in 1960 overleed. Nu zondag 24 juni kan je ook deelnemen in Bocholt aan de 88ste auto- en voertuigenzegening. Die start na de zondagse misviering aan de Sint Laurentiuskerk en trekt door het centrum van Bocholt.
    [naar artikel]
  23. Bocholt Rocks: beschilderde stenen in Bocholt (15/04/2020 - Het Belang van Limburg)
    Bocholtenaren kunnen zich vanaf nu met een nieuw initiatief bezighouden: Bocholt Rocks. Sofie Vrijsen kwam het idee tegen op Facebook bij haar nicht, die deelnam aan hetzelfde initiatief in Maaseik. Toen ze zag dat dit in Bocholt nog niet bekend was, besloot ze ook voor Bocholt een Facebookpagina aan te maken waarin mensen het concept leerden kennen.
    [naar artikel]
  24. Moordenaar sterft bij brandstichting na inbraak (28/10/2018 - Gazet van Antwerpen)
    Een inbraak in Deurne is vrijdagmiddag geëindigd met twee doden. De inbreker, nog onbekend, en bewoner Jacques Geenen (78), een alleenstaande man die moeilijk ter been was. Alles wijst erop dat de inbreker Jacques vermoordde en zelf overleed tijdens een brandstichting.
    [naar artikel]
  25. Pools koppel uit Bocholt riskeert 2 jaar cel voor cannabisplantage (06/06/2019 - Het Belang van Limburg)
    Een man en een vrouw uit Bocholt moeten vrezen voor een opsluiting van twee jaar en een geldboete van 8.000 euro voor het opstellen van een cannabisplantage op de Steenweg op Kleine Brogel. Het koppel zou samen met de broer van de vrouw in het aangrenzend pand aan hun woning een plantage met 504 potten onderhouden hebben. De Poolse broer riskeert achttien maanden cel.
    [naar artikel]
  26. Twee werfdiefstallen in Bocholt (04/11/2019 - Het Belang van Limburg)
    Dieven hebben op een werf op de Kaulillerweg werkmateriaal gestolen. De feiten werden maandagochtend gemeld. Nog in Bocholt werd in de Kloosterstraat een gelijkaardige diefstal vastgesteld. De politie is een onderzoek gestart.
    [naar artikel]
  27. Inbreker spuit pepperspray in gezicht van politie-inspecteur (17/10/2017 - Het Nieuwsblad)
    Een inspecteur van de Brusselse lokale politie heeft afgelopen zaterdag in Sint-Jans-Molenbeek een inbreker opgepakt. Dat ging evenwel niet zonder slag of stoot. De inbreker verdedigde zich met pepperspray en sloeg de inspecteur in het gezicht.
    [naar artikel]
  28. Ierse man toont hoe zijn Nijlense vriendin Sofie vuur vatte tijdens reconstructie (06/10/2020 - Gazet van Antwerpen)
    De onderzoeksrechter heeft dinsdag een reconstructie gehouden van de uit de hand gelopen ruzie tussen een Ierse man en zijn Nijlense vriendin. Tijdens dat incident kreeg het slachtoffer een brandbare stof over zich en vatte haar kledij vuur. Ze kon nog op eigen kracht in een zwembad springen, maar liep zware brandwonden op. Ze overleed vorige week. De Ierse man houdt vol dat hij nooit de intentie had om zijn vriendin in brand te steken.
    [naar artikel]
  29. Inbreker voor tweede keer in vijf dagen tijd opgepakt (29/08/2018 - Het Nieuwsblad)
    Een man uit Bocholt is afgelopen dinsdagmiddag voor de tweede keer gearresteerd in enkele dagen tijd. Hij wordt verdacht van twee inbraken en een inbraakpoging bij supermarkten in het centrum van Bocholt.
    [naar artikel]
  30. Pools koppel uit Bocholt krijgt tot 30 maanden cel voor cannabisplantage (27/06/2019 - Het Belang van Limburg)
    Een Pools koppel uit Bocholt werd donderdag voor de Tongerse correctionele rechtbank veroordeeld tot celstraffen van twintig en dertig maanden en geldboetes van 8.000 euro voor het opstellen van een cannabisplantage op de Steenweg op Kleine Brogel. Het koppel zou samen met de broer van de vrouw in het aangrenzend pand aan hun woning een plantage met 504 potten onderhouden hebben. De Poolse broer kreeg echter de vrijspraak.
    [naar artikel]
  31. Oud schepen Jan Swennen overleden (15/05/2020 - Het Belang van Limburg)
    Voormalig schepen en gemeenteraadslid Jan Swennen is op 11 mei overleden. Jan was gemeenteraadslid in Bocholt van 1983 tot 1988 en schepen van 1989 tot 1998. Als schepen van landbouw en leefmilieu was hij iemand met een luisterend oor voor de belangen van de inwoners van zijn gemeente. Reppelaar en christen democraat Jan Swennen werd geboren op 7 januari 1934 en overleed in Bocholt op 11 mei. In 1996 overleed zijn echtgenote. Hij laat 4 kinderen, 10 kleinkinderen en 3 achterkleinkinderen na.
    [naar artikel]
  32. Politie vat inbreker dankzij droneteam en hond (19/09/2020 - Het Belang van Limburg)
    De politiezones Maasland en Lanaken-Maasmechelen hebben vrijdagavond een inbreker opgepakt nadat die op heterdaad betrapt werd in Aldeneik. De inbreker verstopte zich, maar werd met een droneteam en hond gevonden.
    [naar artikel]
  33. Broer Jeroen Meus overleed aan darmkanker: “Mon heeft Wim nog vastgepakt, gevoeld, kusjes gegeven” (29/10/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Woensdagmiddag, picknick op het kerkhof. Eddie (6), Mon (4) en mama Klara (37), bij het graf van papa Wim. Wim Meus (44) - broer van - overleed op 31 december aan darmkanker. “Mijn papa stierf toen ik elf was. Ik weet dat het goedkomt. Met mij is het ook goed gekomen”, zegt Klara De Wilde.
    [naar artikel]
  34. Moeder en dochter sluiten gewapende inbreker op (08/09/2016 - Het Laatste Nieuws)
    Een gewapende inbreker heeft het dinsdagavond moeten afleggen tegen Nathalie en haar dochter Laura. Zij sloten de inbreker op in hun centrale hal
    [naar artikel]
  35. Hayden Panettiere neemt afscheid van overleden broer tijdens herdenkingsdienst (09/03/2023 - Het Laatste Nieuws)
    Op 19 februari overleed de 28-jarige broer van ‘Heroes’-actrice Hayden Panettiere (33), Jansen. Hij overleed aan een vergroot hart, in combinatie met complicaties aan de aortaklep. Op dinsdag 7 maart nam zijn familie afscheid met een herdenkingsdienst in New York.
    [naar artikel]
  36. Man (72) schiet 's nachts inbreker dood en kruipt dan doodleuk zijn bed weer in (29/09/2019 - Het Laatste Nieuws)
    In Dallas, in Texas, is een man opgepakt die ervan wordt beschuldigd een vermoedelijke inbreker te hebben doodgeschoten. Nadat hij op de inbreker...
    [naar artikel]
  37. Gemeenteraadslid Zemst achtervolgt inbreker op gestolen fiets en houdt hem in bedwang tot politie er is   (20/10/2023 - VRT NWS)
    In Eppegem, Zemst, heeft gemeenteraadslid Koen Vandermeiren (Iedereen Zemst) een inbreker in bedwang gehouden tot de aankomst van de politie. Het gemeenteraadslid had de inbreker gevolgd tot aan een maïsveld waarin hij zich probeerde te verstoppen.
    [naar artikel]
  38. Inbreker verbergt zich onder bed, politie pakt hem op (12/03/2019 - Gazet van Antwerpen)
    Een inbreker is maandag op heterdaad betrapt in Schilde. Hij probeerde nog aan de politie te ontkomen door zich te verbergen. Tevergeefs, de man werd opgepakt en aangehouden.
    [naar artikel]
  39. Dief die spelerstruitjes rooft uit kleedkamer meldt zich bij Antwerp (07/03/2017 - Gazet van Antwerpen)
    De man die zondag na de wedstrijd tussen Antwerp en Roeselare binnendrong in de kleedkamer van de thuisploeg heeft zich gemeld bij de club. De inbreker had van het feestgedruis geprofiteerd om zich toegang te verschaffen tot de kleedkamer van Royal Antwerp FC. Eenmaal binnen maakte hij heel wat buit, hij ging aan de haal met jassen en spelerstruitjes.
    [naar artikel]
  40. Man voor de rechter nadat hij inbreker neerschiet, maar zelfs parket wil vrijspraak: “In dergelijke omstandigheden weet ik ook niet hoe ik zou reageren” (12/12/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Een man uit Hoeilaart heeft zich maandag voor de rechtbank moeten verantwoorden omdat hij een inbreker had neergeschoten in zijn woning. Het openbaar ministerie vroeg de vrijspraak, omdat het om een geval van wettige zelfverdediging zou gaan. De advocate van de inbreker drong aan op een veroordeling voor poging doodslag.
    [naar artikel]
  41. Inbreker zorgt voor totale ravage in populair danscafé op Astridplein (03/04/2020 - Gazet van Antwerpen)
    Een inbreker heeft meerdere dagen lang zijn intrek genomen in Café Jozef op het Koningin Astridplein aan het Centraal Station. Het café is door de coronamaatregelen al enkele weken gesloten en daar maakte een inbreker misbruik van. Er is heel veel schade en verschillende apparaten, zoals een televisie en muziekmateriaal, werden gestolen. Daarboven besmeurde de inbreker de hele zaak.
    [naar artikel]
  42. Ierse folkmuzikant Liam O’Flynn overleden (14/03/2018 - Het Belang van Limburg)
    De Ierse doedelzakspeker Liam O’Flynn is op 72-jarige leeftijd overleden. Dit heeft SkyNews woensdag gemeld. Hij was al lang ziek.
    [naar artikel]
  43. Politie pakt inbreker op die zich verbergt … onder het bed (12/03/2019 - Het Nieuwsblad)
    De politie van Schilde heeft maandag een inbreker op heterdaad betrapt. De man werd aangetroffen... onder een bed.
    [naar artikel]
  44. Bocholt plaatst zich voor finale van Play-offs (08/04/2017 - Het Belang van Limburg)
    Titelverdediger Bocholt heeft zich zaterdag geplaatst voor de finale van de play-offs om de nationale handbaltitel. Op de vierde speeldag van de play-offs boekte Bocholt in een Limburgse derby een 33-30 overwinning tegen Tongeren.
    [naar artikel]
  45. Inbreker laat zich opsluiten in speelgoedwinkel op Bredabaan (16/01/2017 - Gazet van Antwerpen)
    Een speelgoedwinkel op de Bredabaan heeft zondag een inbreker over de vloer gehad. De dader had zichzelf de avond voordien opgesloten in de winkel.
    [naar artikel]
  46. Inbreker slaat politie-inspecteur buiten dienst in het gezicht (17/10/2017 - De Standaard)
    Een inspecteur van de Brusselse lokale politie heeft afgelopen zaterdag in Sint-Jans-Molenbeek een inbreker opgepakt. Dat ging evenwel niet zonder slag of stoot. De man verdedigde zich met pepperspray en sloeg de inspecteur in het gezicht. Desondanks kon de inbreker ingerekend worden, waarna hij door de onderzoeksrechter onder aanhoudingsbevel werd geplaatst. Dat meldt het Brusselse parket.
    [naar artikel]
  47. Na gestolen wagen krijgt Zwartberg FC inbreker over de vloer (11/12/2016 - Het Belang van Limburg)
    Voetbalclub Zwartberg FC heeft een inbreker op heterdaad betrapt. Enkele dagen geleden werd er op de parking naast de club nog de wagen van een speler gestolen. Mogelijk is er een verband. De politie Midlim heeft de inbreker opgepakt voor ondervraging.
    [naar artikel]
  48. Agenten krijgen onverwachte inbreker als opgejaagd wild door het huis springt (09/06/2019 - Het Belang van Limburg)
    De politie in de Texaanse stad Lufkin kreeg donderdag een onverwachte inbreker in het vizier toen ze een huis binnenvielen. De eigenaar had hen opgeroepen en zich in de kast verstopt nadat hij verdachte geluiden hoorde. De agenten konden de inbreker, een ree, met moeite in de kiem smoren en vangen.
    [naar artikel]
  49. VIDEO. Man betrapt inbreker en achtervolgt hem tot hij wordt ingerekend (05/02/2017 - Het Belang van Limburg)
    In Houthalen-Helchteren heeft een man een inbreker op heterdaad betrapt. En daar bleef het niet bij. De Houthalenaar achtervolgde de onbekende persoon met zijn wagen en verwittigde daarbij de politie. Die kon de man even later oppakken. Door een gebrek aan bewijslast heeft de politie de vermoedelijke inbreker echter alweer moeten vrijlaten.
    [naar artikel]

Voor meer informatie of contact e-mail naar [email protected]. Disclaimer. Privacy policy