Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
Het Nieuwsblad

Belgische regering evacueert 24 Palestijnen uit Gazastrook

13/03/2025 - 13:20
"De Belgische regering heeft 24 Palestijnen geëvacueerd uit de Gazastrook. Dat meldt VRT NWS en het nieuws wordt door het ministerie van Buitenlandse Zaken bevestigd aan Belga. Het zou gaan om familieleden van mensen die in ons land wonen."

Gerelateerde krantenkoppen:

1. Belgische regering evacueert 24 Palestijnen uit Gazastrook, mensen nu onderweg naar Brussel (13/03/2025 - VRT NWS)

De Belgische regering heeft tientallen Palestijnen geëvacueerd uit de Gazastrook. Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Over de identiteit van de geëvacueerden is nog niet veel geweten, maar het zou gaan om familieleden van mensen die in ons land wonen. [naar artikel]


2. Belgische regering evacueert 24 Palestijnen uit Gazastrook, groep met het vliegtuig nu onderweg naar Brussel (13/03/2025 - Het Laatste Nieuws)

Volg alle ontwikkelingen over het staakt-het-vuren in Gaza in deze liveblog. [naar artikel]


3. Belgische regering evacueert 24 Palestijnen uit Gazastrook (13/03/2025 - Het Nieuwsblad)

De Belgische regering heeft 24 Palestijnen geëvacueerd uit de Gazastrook. Dat meldt VRT NWS en het nieuws wordt door het ministerie van Buitenlandse Zaken bevestigd aan Belga. Het zou gaan om familieleden van mensen die in ons land wonen. [naar artikel]


4. Belgische regering evacueert 24 Belgen en rechthebbenden uit Gazastrook (13/03/2025 - Knack)

Volg in deze liveblog onze updates over de spanningen in het Midden-Oosten. The post Belgische regering evacueert 24 Belgen en rechthebbenden uit Gazastrook appeared first on Knack. [naar artikel]


5. Live - Dodental in Gazastrook stijgt naar 1.200 • Al meer dan 338.000 Palestijnen ontheemd in Gazastrook (12/10/2023 - De Morgen)

[naar artikel]


6. Live - Nog 136 gijzelaars in Gazastrook, zegt Israëlisch leger • ‘Palestijnen krijgen na oorlog leiding over Gazastrook’ (04/01/2024 - De Morgen)

[naar artikel]


7. Israël evacueert Palestijnen: is het gevreesde offensief op Rafa nabij? (06/05/2024 - De Tijd)

10:10 Israël is in Gaza begonnen met de evacuatie van Palestijnse burgers uit de stad Rafah. Dat kan de opmaat zijn voor het langverwachte offensief. [naar artikel]


8. **Live - Israëlisch leger voert aanval uit op doelwit in Libanon • Leger Israël evacueert Israëliërs bij grens met Gazastrook (08/10/2023 - De Morgen)

[naar artikel]


9. Live - Israëlisch leger voert aanval uit op doelwit in Libanon • Leger Israël evacueert Israëliërs bij grens met Gazastrook (08/10/2023 - De Morgen)

[naar artikel]


10. Hans Bonte wil dat regering Belgische kinderen evacueert uit Syrische kampen (19/04/2019 - De Standaard)

Kamerlid Hans Bonte (SP.A) wil dat de regering snel een B-Fast Team naar Syrische vluchtelingenkampen stuurt om Belgische kinderen die er in acuut levensgevaar verkeren terug naar ons land te halen. Volgens Bonte is de situatie zo precair dat drie kinderen voor hun leven vechten, terwijl eind vorige maand twee kinderen overleden zijn. [naar artikel]


Newspaper Krantenkoppen Favicon
Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

© 2016 - 2023. DeKrantenkoppen.be - Disclaimer. Privacy Policy.

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!