Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
DataNews

‘Moederbedrijf Telenet wil Nederlandse VodafoneZiggo helemaal overnemen’

17/03/2025 - 11:30
"Liberty Global, de eigenaar van Telenet, praat volgens Bloomberg met Vodafone om diens belang in VodafoneZiggo over te nemen. Dat opent de deur voor een fusie met Telenet. The post ‘Moederbedrijf Telenet wil Nederlandse VodafoneZiggo helemaal overnemen’ appeared first on Data News."

Gerelateerde krantenkoppen:

1. ‘Moederbedrijf Telenet wil Nederlandse VodafoneZiggo helemaal overnemen’ (17/03/2025 - DataNews)

Liberty Global, de eigenaar van Telenet, praat volgens Bloomberg met Vodafone om diens belang in VodafoneZiggo over te nemen. Dat opent de deur voor een fusie met Telenet. The post ‘Moederbedrijf Telenet wil Nederlandse VodafoneZiggo helemaal overnemen’ appeared first on Data News. [naar artikel]


2. Moederbedrijf Blokker wil Hema overnemen (14/06/2020 - Het Belang van Limburg)

Mirage Retail Group, het moederbedrijf van Blokker, wil warenhuisconcern Hema overnemen. Topman Michiel Witteveen van Mirage zegt dat zondag in De Telegraaf. “We hebben afgelopen donderdag een bod uitgebracht bij de schuldeisers. We willen tot een akkoord komen om de schuldenberg te verminderen.” [naar artikel]


3. Electrabel stuurt 1,2 miljard euro winst naar moederbedrijf in Parijs: ‘Onze politiek heeft dit helemaal aan zichzelf te wijten’ (04/05/2022 - De Morgen)

[naar artikel]


4. Colruyt mag modeketen Zeb helemaal overnemen (25/11/2020 - Het Belang van Limburg)

[naar artikel]


5. De BRICS een bedreiging? ‘De Chinese yuan kan vandaag de rol van de dollar helemaal niet overnemen’ (27/10/2024 - De Morgen)

[naar artikel]


6. Trump wil dat VS Gaza overnemen om er de ‘Côte d’Azur van het Midden-Oosten’ van te maken: ‘Hij is helemaal de weg kwijt’ (05/02/2025 - De Morgen)

[naar artikel]


7. Nederlandse Eerste Kamer roept overheid op geen grond te verkopen aan Facebook-moederbedrijf Meta (22/12/2021 - Het Laatste Nieuws)

De Eerste Kamer wil dat de Nederlandse overheid geen grond verkoopt aan Meta — moederbedrijf van Facebook, WhatsApp en Instagram — voor er een visie van de regering is voor ruimtelijke inrichting en datacenters. Daarover is een motie aangenomen in de Eerste Kamer. Meta wil zo’n 80 hectare grond van de Nederlandse overheid kopen in Zeewolde, een poldergemeente op een uurtje rijden van Amsterdam. [naar artikel]


8. Moederbedrijf Facebook schort plannen voor omstreden datacenter in Nederlandse Zeewolde op (29/03/2022 - Het Laatste Nieuws)

Het Amerikaanse techbedrijf Meta gaat voorlopig niet verder met de plannen voor een datacenter in het Nederlandse Zeewolde. De plannen van het moederbedrijf van Facebook en Instagram konden op veel weerstand rekenen. Hoe lang de plannen in de koelkast blijven, is onduidelijk. [naar artikel]


9. Nederlandse mededinginsautoriteit: Mediahuis mag Telegraaf overnemen (01/05/2017 - De Redactie)

Het Belgische krantenbedrijf Mediahuis, de eigenaar van NRC Handelsblad, mag de Telegraaf Media Groep (TMG) overnemen. Dat heeft de Nederlandse Autoriteit Consument & Markt (ACM) beslist. [naar artikel]


10. Nederlandse overnemer wil dan toch 300-tal Brantano-medewerkers overnemen met behoud van anciënniteit: “Beter laat dan nooit” (16/09/2020 - Het Belang van Limburg)

De schoenenverkoper vanHaren, die 40 locaties van Brantano heeft overgenomen, voorziet dan toch jobs voor maximaal 300 vroegere Brantano-medewerkers. Dat meldt De Standaard woensdag. De bedoeling is nu ook dat de werknemers die aangeworven worden, hun huidige loonsvoorwaarden zullen behouden. “Beter laat dan nooit, maar dit is alleszins een onverwachte opsteker”, klinkt het bij vakbondssecretaris Sven De Scheemaeker van ACV Puls. [naar artikel]


Newspaper Krantenkoppen Favicon
Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

© 2016 - 2023. DeKrantenkoppen.be - Disclaimer. Privacy Policy.

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!