Aster Nzeyimana vervangt straks Frank Raes als presentator in ‘Extra Time’: “De kritiek? Daar moet je tegen kunnen”
TV17 januari 2022 is de grote examendag voor Aster Nzeyimana (28). Dan presenteert het flamboyante sportanker, vanavond ook te zien in ‘Het Huis’, voor de allereerste keer ‘Extra Time’. Na dertien seizoenen en meer dan vierhonderd afleveringen vervangt hij daar de op pensioen gewezen Frank Raes (67). “Als ze straks zeggen: ‘afvoeren, hij kan er niets van’, moet je daar tegen kunnen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
PREMIUMTV
‘Ex on the Beach: Double Dutch’-gezicht Ayleen heeft een verleden bij ‘Temptation Island’: “Ik had zo’n saai seizoen”
TV
Gers Pardoel breekt al meteen de regels in ‘Special Forces’ en smokkelt verboden item mee
De adrenaline giert door de aderen van 11 bekende Vlamingen wanneer ze zich wagen aan het grootste avontuur van hun leven: een opleiding tot Special Forces. De rekruten mogen enkel de strikt noodzakelijke persoonlijke spullen bij zich houden. Daar hoort een deo niet bij. Gers Pardoel (42) besluit toch om de regels al meteen te breken. -
tv
Play4 pakt uit met nieuwe programma’s, waaronder ‘Wij zijn van Nienof!’ en ‘De verkiezingstafel' met Gert Verhulst
Met de verkiezingen in aantocht, past ook Play4 het programmaschema aan. Daarom komt de zender met twee nieuwe programma’s. ‘De verkiezingstafel’ met Gert Verhulst in het voorjaar en ‘Wij zijn van Nienof!’ over de gemeenteraadsverkiezingen in Ninove in het najaar. -
tv
KIJK. Zo klinkt Luka Cruysberghs zeven jaar na haar auditie in ‘The Voice’ in nieuw programma ‘Sing Again’
Jobat
Hoeveel werknemers krijgen maaltijdcheques? En wie mag op een dertiende maand of smartphone van het werk rekenen?
De werkende Belg kan op steeds meer extraatjes rekenen: de voorbije vijf jaar is het gemiddeld aantal extralegale voordelen met 10 procent toegenomen. Om welke voordelen gaat het precies (en welke zijn aan een terugval bezig)? Welke rol spelen je functie, statuut, opleiding en de sector waarin je werkt? En wat met de verschillen tussen man en vrouw? Jobat.be zocht het uit. -
PREMIUMtv
“Ik wist dat Blanka en ik geen doorsnee koppel zouden zijn”: Ruben Van Gucht kijkt uit naar gezinsreünie na populaire podcast
Nu de voorjaarsklassiekers voorbij zijn, mag de riem er ook even af bij sportjournalist Ruben Van Gucht (37). De presentator vertrekt eerstdaags op vakantie naar Kroatië, waar zijn echtgenote Blanka Vlasic (40) en hun zoontje Mondo permanent wonen. Maar eerst is er nog de laatste aflevering van zijn razend populaire podcast ‘Wielerclub Wattage’, die vanavond uitzonderlijk op Canvas wordt uitgezonden. -
tv
KIJK. 8-jarige Ravi met hersentumor ontroert de jury tot tranen toe in ‘Britain’s Got Talent’
HLN Shop
“Gebruik er verschillende door elkaar”: podoloog geeft raad bij het kiezen van jouw perfecte wandelschoenen
TV
Weer geen geld in de pot en ook de laatste verdubbelaar verdwijnt: “bende van ellende” slaat opnieuw toe in ‘De mol’
Geen extra geld in de groepspot én een verdubbelaar die wederom niets opleverde. Na aflevering vijf zaten we sowieso al met een tevreden mol. Die vreugde werd na de eliminatie echter alleen maar groter, want de afvaller van vanavond ging met de laatste verdubbelaar naar huis. “De mol lijkt aan de winnende hand te zijn.” -
HLN Shop
Ga voor schoonheid én degelijkheid: in vijf stappen naar jouw ideale e-bike
Wie het aangename aan het nuttige wil koppelen bij het kiezen van een tweewieler, gaat voor een elektrisch exemplaar en raakt zo in één beweging ook razendsnel op zijn bestemming. Maar let op: de markt van de e-bikes evolueert continu en je zwemt in de keuzemogelijkheden. Waar moet je zoal op letten? HLN Shop haalt vijf aandachtspunten aan. -
TV
Na de controverse over het programma ‘Niet klein te krijgen’ is de opvolger van Paul de Leeuw bekend
30 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageereric debanne
Wouter Van de Walle
Red dlz
Kurt Van den Branden
Sabine Van de Kerkhove