VRT-sportjournalist Aster Nzeyimana heeft op Twitter uitgehaald naar VTM, naar aanleiding van de ‘Telefacts’-reportage die de zender donderdag uitzond over Bart De Pauw. Daarin werd geciteerd uit een sms-conversatie tussen De Pauw en Lize Feryn, één van de 13 vrouwen die de televisiemaker beschuldigen van grensoverschrijdend gedrag en de vriendin van Nzeyimana. Maar “ze hebben moedwillig belangrijke, bezwarende en intimiderende delen weggelaten”, aldus Nzeyimana. VTM laat in een reactie weten dat “alle beweringen die worden gedaan, zijn gecheckt op waarheid door de Telefacts-redactie”. [naar artikel]
De reconstructie van de zaak-Bart De Pauw die vorige week in het VTM-programma Telefacts Nu te zien was blijft voor beroering zorgen. VRT-sportanker Aster Nzeyimana uit op social media kritiek op de uitzending. [naar artikel]
De reportage van Telefacts NU over de zaak-De Pauw blijft reacties uitlokken. Volgens VRT-sportanker Aster Nzeyimana werden de sms-berichten van zijn vriendin Lize Feryn uit de context gehaald. Woestijnvis liet dan weer de reportage offline halen omdat VTM zonder toestemming beelden van Woestijnvis-programma’s had gebruikt. Het blijft commentaren regenen op de Telefacts NU-reportage over de [naar artikel]
Aster Nzeyimana (28) verschiet ervan hoeveel mensen niet snappen dat De Pauws gedrag verkeerd was. Dat vertelt het sportanker in een interview met Het Nieuwsblad. Ook zijn vriendin, Lize Feryn, diende klacht in tegen de televisiemaker. “Op onze eerste date bracht Lize dat voorzichtig aan, want ze had al meerdere mensen horen foeteren over wat die arme De Pauw toch aangedaan was.” [naar artikel]
Aster Nzeyimana en Lize Feryn hebben nu ook een video gedeeld van hun huwelijksaanzoek. Op de beelden is te zien hoe Aster zijn aanzoek deed in de pop-upstore van hun modemerk Melange, terwijl de zaak vol kaarsen stond. Een zeer romantisch moment dat plots omsloeg in lichte paniek toen bleek dat hij de verlovingsring even uit het oog was verloren. [naar artikel]
Geen tussenschot deze week bij team Lize in ‘Veel Tamtam’. Ze brengt namelijk haar lief Aster Nzeyimana mee. Ze vertellen er onder andere over hun... [naar artikel]
Aster Nzeyimana mocht op 12 november 30 kaarsjes uitblazen. Iets wat zijn vriendin Lize Feryn (30) niet onopgemerkt voorbij kon laten gaan. Daarom kwam ze met een heel origineel idee: plaktatoeages van Aster’s gezicht. [naar artikel]
Iedereen mag het weten: Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn verschenen gisteren voor het eerst samen op een rode loper nadat uitlekte dat ze als... [naar artikel]
Dat ze verloofd zijn, was inmiddels bekend. Maar nu hebben Aster Nzeyimana (30) en Lize Feryn (31) ook beelden gedeeld van het romantische huwelijksaanzoek. In het filmpje zien we Aster in hun eigen pop-upstore, terwijl de hele zaak verlicht wordt door kaarsen. De presentator leek echter heel even de mist in te gaan, door te vergeten waar hij de ring had gelegd. “Dit is een mop,” zegt hij paniekerig. Al vond Lize dat vooral aandoenlijk: “Sjoeke, het is oké,” stelt Lize hem gerust. Gelukkig ging het nadien wél vlot, en kon Aster de ring rond haar vinger schuiven. “Lize Feryn, wil jij voor altijd mijn vrouw zijn?” vroeg Aster emotioneel. Waarna Lize alleen volmondig ‘ja’ kon zeggen. [naar artikel]
Aster Nzeyimana (26) en Lize Feryn (27) vormen al 2,5 jaar een gelukkig koppel. Kinderen staan ook op de planning, al zijn die nog niet voor... [naar artikel]
Presentator Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn zijn volop bezig met de inkleding van hun eigen winkel. Het koppel kijkt heel hard uit naar het nieuwe project, zo blijkt uit hun Instagram Stories. Terwijl Lize rondhuppelt in hun pand, schreeuwt Aster het uit: “Onze eigen winkel!” Binnen twee dagen openen ze een pop-up in Antwerpen waar ze de kleding van hun modelabel Melange zullen verkopen. De zaak zal een maand lang open zijn. [naar artikel]
Ze weten alles van scoren, de sportankers van de VRT. Zopas maakte Karl Vannieuwkerke zijn nieuwe relatie bekend, en Aster Nzeyimana (24) is sinds kort samen met actrice Lize Feryn (25). [naar artikel]
Het was vandaag een bijzondere dag voor Lize Feryn en Aster Nzeyimana. Niet alleen was het de sluitingsdag van hun pop-up winkel Melange, het koppel kondigde ook aan dat ze verloofd zijn. “JAAAAAAAAAAA”, klinkt het enthousiast op hun Instagram. [naar artikel]
Aster Nzeyimana (26) zit altijd op de eerste rij wanneer zijn vriendin Lize Feryn (27) op tv is. Zoals nu, bij de start van het tweede seizoen van... [naar artikel]
Lize Feryn en Aster Nzeyimana zijn één van dé it-koppels in Vlaanderen, maar dat wil niet zeggen dat er af en toe eens geen vlieg aan de lamp zit. Zo vertelt Lize openhartig in de podcast ‘Secret Society’ van Michèle Lacroix, de vrouw van voetballer Kevin De Bruyne. [naar artikel]
Een dolenthousiaste ‘ja’ en een blinkende ring. Meer hadden Aster Nzeyimana (30) en Lize Feryn (30) niet nodig om aan hun volgers duidelijk te maken dat ze verloofd zijn. De presentator en de actrice vormen al sinds 2018 een koppel. [naar artikel]
Al twee jaar zijn actrice Lize Feryn (27) en sportanker Aster Nzeyimana (26) een koppel, maar aan kinderen denken de twee nog lang niet. “Daar zijn... [naar artikel]
Grote belangstelling voor de nieuwe kledingcollectie van Aster Nzeyimana en Lize Feryn. Het koppel stelde gisteren hun merk ‘Melange’ voor in hun gloednieuwe kledingzaak, en er waren heel wat bekende Vlamingen van de partij. [naar artikel]
Aster Nzeyimana & Lize Feryn waren gisteren te gast bij Julie Van den Steen in de ochtendshow van MNM. Ze verloren het spelletje ‘wat is de kans’... [naar artikel]