Terwijl het in Antwerpen faillissementen regent in de horeca en de ene na de andere zaak sluit, zijn de werkdagen voor Steven Teughels van veilinghuis Hammertime zelden zo druk geweest. Hij rent van faillissement naar faillissement om te inventariseren en een online veiling op te starten. “En de echte vlaag moet nog komen, want nu is het nog gerechtelijk verlof”, klink het . Of hoe de een zijn dood, de ander zijn brood is... [naar artikel]
De bekende interieurzaak Corifeo, aan de Bredabaan tegenover het oude gemeentehuis, sloot na twaalf jaar de deuren. Veilinghuis Hammertime verkoopt de inboedel gespreid over acht veilingen. [naar artikel]
Online veilinghuis Hammertime start met een maandelijkse veiling van kunstwerken. Zo kan je een gigantisch werk van Herman Brood kopen, maar ook werk van Raveel, Jan Fabre, Panamarenko, Luc Tuymans, Steve Locatelli en nog veel meer. [naar artikel]
Het online veilingbedrijf Hammertime uit Hoevenen (Stabroek) is dinsdag estart met een nieuwe editie van zijn ‘Hammertime art auctions’. Nu zoeken tientallen werken van Panamarenko andere eigenaars. [naar artikel]
Met dit warme weer is er niets heerlijker dan in het water te zitten. Helaas heeft niet iedereen zomaar een zwembad of jacuzzi ter beschikking. Gelukkig zijn er Wout Van Poucke en Rob Van der Auwera, die in de nieuwe VTM GO-reeks ‘Hammertime' laten zien hoe je zo’n jacuzzi moet bouwen. [naar artikel]
Het Antwerpse veilinghuis Hammertime veilt vanaf 29 augustus allerlei voertuigen en ander materiaal van de gemeente en politiezone Schoten. Een wel erg opmerkelijk voorwerp dat te koop wordt aangeboden, is een flitspaal. Burgemeester Maarten De Veuster (N-VA) zegt echter niet op de hoogte te zijn, en laat de verkoop annuleren. [naar artikel]
De originele ontwerpen van de Bourlaschouwburg in Antwerpen en De Munt in Brussel worden volgende week dinsdag geveild door het Brusselse veilinghuis Henri Godts, dat samen met The Romantic Agony fusioneerde tot Arenberg Auctions. Het gaat om historische schetsen en tekeningen van de decors, plafonds en interieurs van de theatergebouwen, die in de 19e eeuw […] [naar artikel]
Een aantal persoonlijke bezittingen van de Duitse industrieel Oskar Schindler, die tijdens de Tweede Wereldoorlog het leven redde van 1.200 joden, staan te koop. Dat meldt het Amerikaanse veilinghuis RR Auction. Wie de bezittingen van Schindler wil kopen, moet rekenen op een prijskaartje van 22.000 euro. [naar artikel]
Het Amerikaanse veilinghuis RR Auction verkoopt een aantal persoonlijke bezittingen van Oskar Schindler, die tijdens de Tweede Wereldoorlog het... [naar artikel]
Een veilinghuis in Zwitserland heeft 25 sportauto’s te koop aangeboden: Ferrari’s, Rolls-Royces, Lamborghini’s, het kon niet op. Ze behoorden toe aan de zoon van de president van Equatoriaal-Guinea en waren in beslag genomen wegens een internationale corruptiezaak. [naar artikel]