De beste Belgische krantenkoppen, elke minuut geupdate.

‘Top Gun: Maverick’ steekt ‘Titanic’ voorbij in de Verenigde Staten

Het Laatste Nieuws

08/08/2022 - 15:12

Tom Cruise’s (60) ‘Top Gun: Maverick’ blijft scoren. Het vervolg van de film ‘Top Gun' uit 1986, die al sinds mei goed op dreef is, vliegt nu naar de zevende plaats in de lijst van best verdienende films in de Verenigde Staten. Dat is één plaats hoger dan de legendarische kaskraker ‘Titanic’. Op wereldwijd niveau heeft de film wel nog een lange weg te gaan. Daar vind je namelijk ‘Titanic' op drie en ‘Top Gun: Maverick’ op dertien.


LEES VOLLEDIG ARTIKEL OP HET LAATSTE NIEUWS

Gerelateerde krantenkoppen:

  1. ‘Top Gun: Maverick’ steekt ‘Titanic’ voorbij als best opbrengende film (08/08/2022 - Gazet van Antwerpen)
    In de Verenigde Staten heeft ‘Top Gun: Maverick’ in de bioscoopzalen al meer geld opgebracht dan ‘Titanic’.
    [naar artikel]
  2. ‘Titanic’-regisseur en Kate Winslet werken 25 jaar later opnieuw samen: “Ze werd getraumatiseerd door ‘Titanic’” (05/12/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Van een dreamteam gesproken: James Cameron (68) en Kate Winslet (47) sloegen 25 jaar na ‘Titanic’ opnieuw de handen in elkaar. De actrice speelt Ronal in de langverwachte film ‘Avatar: The Way Of Water’. Een verrassing voor de regisseur, die dacht haar nooit meer te kunnen overtuigen na haar ‘trauma’ door ‘Titanic’.
    [naar artikel]
  3. Nieuwe ‘Top Gun’ nadert in Verenigde Staten 300 miljoen dollar opbrengst: grootste hit Tom Cruise ooit (06/06/2022 - Het Laatste Nieuws)
    De film ‘Top Gun: Maverick’ heeft na twee weekenden in de Verenigde Staten bijna 300 miljoen dollar opgeleverd. Dat melden Amerikaanse vakbladen. Het is daarmee officieel commercieel gezien de meest succesvolle film van Cruise in de Verenigde Staten ooit.
    [naar artikel]
  4. ‘Elvis’ verslaat ‘Top Gun: Maverick’, maar voor beide is het een overwinning (28/06/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Het beloofde een verhitte strijd te worden tussen de twee nieuwste kaskrakers. Maar het was de film ‘Elvis’ die het voorbije weekend meer bioscoopbezoekers trok dan ‘Top Gun: Maverick’. De interesse in de ‘King of Rock & Roll’ blijft groot. De film bracht nu al 31,1 miljoen dollar (zo’n 29,4 miljoen euro) op.
    [naar artikel]
  5. ‘Elvis’ verslaat ‘Top Gun: Maverick’, maar voor beide films is het een overwinning (28/06/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Het beloofde een verhitte strijd te worden tussen de twee nieuwste kaskrakers. Maar het was de film ‘Elvis’ die het voorbije weekend meer bioscoopbezoekers trok dan ‘Top Gun: Maverick’. De interesse in de ‘King of Rock & Roll’ blijft groot. De film bracht nu al 31,1 miljoen dollar (zo’n 29,4 miljoen euro) op.
    [naar artikel]
  6. ‘Titanic’-regisseur en Kate Winslet werken 25 jaar later opnieuw samen: “Ze was getraumatiseerd door ‘Titanic’” (05/12/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Van een dreamteam gesproken: James Cameron (68) en Kate Winslet (47) sloegen 25 jaar na ‘Titanic’ opnieuw de handen in elkaar. De actrice speelt Ronal in de langverwachte film ‘Avatar: The Way Of Water’. Een verrassing voor de regisseur, die dacht haar nooit meer te kunnen overtuigen na haar trauma door ‘Titanic’.
    [naar artikel]
  7. Ophef over Kate Winslets kapsel op de nieuwe ‘Titanic’-poster: “Linkerkant in het openbaar, rechterkant onder de lakens” (20/01/2023 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Titanic’ wordt 25 jaar en dat gaat uiteraard niet zomaar voorbij. De filmklassieker verschijnt in februari opnieuw in de cinemazalen. Het hart van ‘Titanic’-fans ging al sneller slaan door de nieuwe filmposter en trailer die werd gelost. Al houdt hen wél iets specifiek in de ban. Wat gebeurde er met Kate Winslets haar?
    [naar artikel]
  8. ‘Elvis’ verslaat ‘Top Gun: Maverick’: maar voor beiden een overwinning (28/06/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Het beloofde een verhitte strijd te worden tussen de twee nieuwste kaskrakers. Maar het was de film ‘Elvis’ die het voorbije weekend meer bioscoopbezoekers trok dan ‘Top Gun: Maverick’. De interesse in de ‘King of Rock & Roll’ blijft groot. De film bracht nu al 31,1 miljoen dollar (± 29,4 miljoen euro) op.
    [naar artikel]
  9. ‘Zillion’ doet het met 130.000 bezoekers tijdens openingsweekend beter dan ‘Top Gun: Maverick’ (02/11/2022 - Gazet van Antwerpen)
    De film ‘Zillion’ van Robin Pront over de beruchte Antwerpse discotheek heeft het tijdens het openingsweekend beter gedaan dan kaskraker ‘Top Gun: Maverick’. Met ruim 130.000 bezoekers stoot het de film met Tom Cruise in de hoofdrol van de troon.
    [naar artikel]
  10. Kijk. Tom Cruise bedankt fans voor steun aan ‘Top Gun: Maverick’ met waanzinnige stunt: “Het is een eer” (19/12/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Tom Cruise (60) boekte het voorbij jaar grote successen met de film ‘Top Gun: Maverick’. En nu de film een weg baant van het grote scherm naar het streamingplatform Paramount+, vond Cruise dat het de hoogste tijd was om zijn fans te bedanken voor hun steun. Dat doet hij als het ware op een echte Cruise-manier door zich te wagen aan een sprong uit een helikopter boven de oceaan. “Het is echt een eer om jullie te mogen entertainen. Bedankt om naar de bioscoop te komen voor ‘Top Gun: Maverick’.”
    [naar artikel]
  11. Tom Cruise kruipt na 34 jaar terug in cockpit voor nieuwe ‘Top Gun: Maverick’ (16/12/2019 - Het Laatste Nieuws)
    Tom Cruise (57) keert na 34 jaar terug als zijn personage Pete ‘Maverick’ Mitchell in ‘Top Gun: Maverick’. De film werd eerder dit jaar...
    [naar artikel]
  12. Tom Cruise springt uit helikopter om fans te bedanken voor steun aan ‘Top Gun: Maverick’: “Het is een eer” (19/12/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Tom Cruise (60) boekte het voorbij jaar grote successen met de film ‘Top Gun: Maverick’. En nu de film een weg baant van het grote scherm naar het streamingplatform Paramount+, vond Cruise dat het de hoogste tijd was om zijn fans te bedanken voor hun steun. Dat doet hij als het ware op een echte Cruise-manier door zich te wagen aan een sprong uit een helikopter boven de oceaan. “Het is echt een eer om jullie te mogen entertainen. Bedankt om naar de bioscoop te komen voor ‘Top Gun: Maverick’.”
    [naar artikel]
  13. ‘Top Gun: Maverick’ ook in Belgische bioscopen een succes: bijna 200.000 bezoekers op een week tijd (03/06/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Top Gun: Maverick’ scoort ook in ons land goed. De film behaalde eerder al het beste openingsweekend voor een post-Covid-film release. Op vrijdag werd de blockbuster ook bekroond met de titel van tweede beste openingsweek voor een post-Covid-film, na ‘Spider-Man No Way Home’ en voor ‘No Time To Die’.
    [naar artikel]
  14. Verenigde Staten leggen Wit-Rusland ‘grootste sancties ooit’ op (09/08/2021 - De Morgen)
    De Verenigde Staten kondigen nieuwe sancties aan tegen Wit-Russische functionarissen, bedrijven en entiteiten. Daarmee verhogen ze de druk op het autoritaire regime van president Aleksandr Loekasjenko. De sancties zijn een gevolg van het ‘voortdurende offensief tegen de democratische aspiraties en rechten van het Wit-Russische volk’, maar ook van de ‘schendingen van internationale regels’ en de ‘corruptie’ van het regime.
    [naar artikel]
  15. INTERVIEW. De Vlaamse Maverick: Steven ‘Vrieske’ De Vries (49) is de meest ervaren gevechtspiloot van ons land: “Tom Cruise doet dat niet slecht in ‘Top Gun’, maar het blijft Hollywood, hé” (10/07/2022 - Het Laatste Nieuws)
    36 jaar na de eerste ‘Top Gun’-film kruipt Tom Cruise opnieuw in de huid van Maverick. Nu het vervolg op de populairste pilotenprent aller tijden volle zalen lokt, trokken wij naar zijn Vlaamse tegenhanger: gevechtspiloot Steven ‘Vrieske’ De Vries, een man met 5.000 vlieguren in de F-16. “‘Top Gun’: dat is Hollywood, hé. Een pilotenbar vol bloedmooie vrouwen ben ik hier nog niet tegengekomen.”
    [naar artikel]
  16. “Te woke”: M&M’s doet ‘levende’ chocolaatjes in de ban na rel in VS (23/01/2023 - Het Laatste Nieuws)
    M&M’s stopt met de geanimeerde chocolaatjes uit zijn televisiereclames vanwege de ophef die er in de Verenigde Staten is ontstaan over de figuurtjes. Met name de rechtse nieuws- en opiniezender Fox News noemde het werk ‘woke’. De zaak begon met de lancering van ‘Purple’ (paars). Het ging om het derde vrouwelijke karakter, na ‘Green’ en ‘Brown’. Ze stond volgens M&M’s voor “aanvaarding en inclusie”.
    [naar artikel]
  17. Releasedata ‘Top Gun: Maverick’ en ‘Mission: Impossible 7' uitgesteld (01/09/2021 - Het Laatste Nieuws)
    Wéér pech voor Tom Cruise (59). De Amerikaanse releasedata van zijn nieuwe films, ‘Top Gun: Maverick’ en ‘Mission: Impossible 7', zijn uitgesteld. Dat heeft Paramount woensdag bekendgemaakt.
    [naar artikel]
  18. IN BEELD. Fabrizio voelt zich Tom Cruise op première ‘Top Gun: Maverick’: “Wie weet speel ik ooit in een actiefilm” (18/05/2022 - Het Laatste Nieuws)
    In Kinepolis Brussel vond woensdagavond de Belgische première plaats van ‘Top Gun: Maverick’, het langverwachte vervolg op de succesfilm uit 1986, met opnieuw Tom Cruise in de hoofdrol. Helaas geen Hollywood-ster op de rode loper, maar wel een heleboel Vlaamse ‘Top Gun’-fans. Zij mochten plaatsnemen in de cockpit van een echte F-16 en een Porsche-wagen uit de film.
    [naar artikel]
  19. ‘Avatar 2' steekt ‘Avengers: Infinity War’ voorbij en is nu vierde best verdienende film ooit (28/01/2023 - Het Laatste Nieuws)
    James Cameron’s vervolg op ‘Avatar’ is nu de vierde best verdienende film aller tijden en passeert daarmee ‘Avengers: Infinity War’. ‘Avatar: The Way of Water’ heeft inmiddels 2,054 miljard dollar opgebracht aan de wereldwijde box office. ‘Infinity War’ had een even indrukwekkend totaal van 2,052 miljard dollar, na de release in 2018. Dat meldt Variety.
    [naar artikel]
  20. Kindster uit ‘Titanic’ verdient na 25 jaar nog steeds geld dankzij de film (13/01/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Reece Thompson (30), de kindacteur die het ‘Ierse jongetje’ speelde in ‘Titanic’, heeft onthuld dat hij 25 jaar later nog steeds geld verdient aan de film: “Altijd leuk, ineens een extra 100 dollar op je rekening.”
    [naar artikel]
  21. Leonardo DiCaprio speelde bijna niet in ‘Titanic’: “Hij gedroeg zich als een enorme diva” (23/11/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Titanic’ zonder Leonardo DiCaprio (48), je kan het je bijna niet inbeelden. Toch scheelde het niet veel of regisseur James Cameron (68) gunde de acteur de rol van Jack Dawson niet. Dat verklapte hij zelf aan ‘GQ’.
    [naar artikel]
  22. ‘Blinding lights’ steekt ‘Shape of you’ voorbij als meest gestreamde nummer op Spotify (02/01/2023 - Het Belang van Limburg)
    Ed Sheeran (31) moet zijn meerdere erkennen in The Weeknd (32). Diens ‘Blinding lights’ heeft ‘Shape of you’ voorbij gestoken als meest gestreamde nummer op Spotify met meer dan 3,3 miljard streams. De Canadese zanger gaat dus gelukkig het nieuwe jaar in, en liet dat ook weten op zijn sociale media.
    [naar artikel]
  23. Derde ‘Fantastic Beasts’-film zorgt voor teleurstellend openingsweekend in de Verenigde Staten (18/04/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Fans hebben er lang op moeten wachten, maar ‘Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore’, de derde film uit de saga, blijkt voorlopig geen groot succes te zijn. Tijdens zijn openingsweekend in de Verenigde Staten bracht de prent ‘maar’ 43 miljoen dollar (39 miljoen euro) op. De derde ‘Fantastic Beasts’-film scoort daarmee het slechtst van alle ‘Harry Potter’-films.
    [naar artikel]
  24. Gert Verhulst stelt trots 'Red Star Line' voor, maar lijkt het verhaal niet erg veel op dat van ‘Titanic’? (31/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Na het succes van ‘Daens’, ‘14-18' en ‘40-45', pakt Studio 100 komend voorjaar opnieuw uit met een spektakelmusical. Het pop-uptheater in Puurs wordt dit keer omgebouwd tot een levensgroot passagiersschip, de ‘Red Star Line’. “Nóg grootser en nog spectaculairder dan de vorige musicals”, horen we bij Studio 100. Maar een 100 jaar oud liefdesverhaal dat zich afspeelt op een boot, is een format dat ons bekend voorkomt. In hoeverre lijkt het verhaal van ‘Red Star Line’ op dat van ‘Titanic’? Showbits-reporter Senne trok naar Puurs en vroeg het aan bezieler Gert Verhulst zelf.
    [naar artikel]
  25. ‘Avengers: Endgame’ steekt ‘Titanic’ voorbij stevent af op absoluut filmrecord (06/05/2019 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Avengers: Endgame’ gaat nog steeds als een speer. De Marvel-film passeerde dit weekend de grens van 2 miljard dollar in de internationale box...
    [naar artikel]
  26. Jens Dendoncker en Jeroen Verdick zijn op de vlucht, maar hebben wel tijd voor een romantisch ‘Titanic’-moment in ‘Het Jachtseizoen’ (28/09/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Jens Dendoncker (32) en Jeroen Verdick (32) zijn op de vlucht en slagen erin om een bootrit te regelen. En wie boot zegt, zegt natuurlijk ook een romantisch ‘Titanic’-momentje. Of ze aan wal, in de nabijheid van onze jagers, nog zullen lachen, ontdek je in een nieuwe aflevering van ‘Het Jachtseizoen’.
    [naar artikel]
  27. Tom Cruise zit niet verlegen om stunt: ‘Top Gun’-acteur met helikopter naar première nieuwe film (05/05/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Tom Cruise (59) kwam per helikopter aan op de wereldpremière van zijn nieuwe film ‘Top Gun: Maverick’ in het USS Midway Museum in San Diego, waar fotografen, pers en fans hem stonden op te wachten. Cruise kruipt na 36 jaar weer in de huid van Pete ‘Maverick’ Mitchell, het personage waarmee hij in 1986 wereldberoemd werd door de film ‘Top Gun’. Hoewel Cruise erom bekendstaat al zijn stunts zelf te willen doen, zat hij dit keer niet achter de stuurknuppel van de helikopter.
    [naar artikel]
  28. Tom Cruise zit niet verlegen om stunt: ‘Top Gun’-acteur met helikopter naar première nieuwe film (05/05/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Tom Cruise (59) kwam per helikopter aan op de wereldpremière van zijn nieuwe film ‘Top Gun: Maverick’ in het USS Midway Museum in San Diego, waar fotografen, pers en fans hem stonden op te wachten. Cruise kruipt na 36 jaar weer in de huid van Pete ‘Maverick’ Mitchell, het personage waarmee hij in 1986 wereldberoemd werd door de film ‘Top Gun’. Hoewel Cruise erom bekendstaat al zijn stunts zelf te willen doen, zat hij dit keer niet achter de stuurknuppel van de helikopter.
    [naar artikel]
  29. Prins William pronkt met opvallend schoeisel op de première van ‘Top Gun: Maverick’ (20/05/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Doorgaans is het zijn echtgenote, Kate Middleton (40), die op evenementen met alle aandacht gaat lopen, maar op de première van ‘Top Gun: Maverick’ moest ook prins William niet onderdoen.
    [naar artikel]
  30. ‘Top Gun: Maverick’ bereikt kaap van 1 miljard dollar aan box office (28/06/2022 - Het Belang van Limburg)
    ‘Top Gun: Maverick’ blijft het ook een maand na zijn release uitstekend doen. De film is de best scorende film van het jaar en overschrijdt de kaap van 1 miljard dollar – zo’n 950 miljoen euro – aan de box office.
    [naar artikel]
  31. ‘Spider-Man’ doet het beter dan recordhouder ‘Avatar’ in Amerikaanse box office (07/02/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Spider-Man: No Way Home’ blijft maar records breken. Acht weken na de première in de Verenigde Staten doet de film het beter dan ‘Avatar’, destijds. ‘Avatar’ staat op dit moment op nummer 1 in wereldwijde box office aller tijden.
    [naar artikel]
  32. ‘Top Gun: Maverick’ is met opbrengst van ruim 750 miljoen euro de meest succesvolle Tom Cruise-film ooit (19/06/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Top Gun: Maverick’ heeft wereldwijd al 800 miljoen dollar (zo’n 760 miljoen euro) opgebracht. Daarmee is het de meest succesvolle Tom Cruise-film ooit. Ook in ons land gingen al zo’n 200.000 mensen naar de sequel kijken.
    [naar artikel]
  33. Deze wereldberoemde ‘Titanic’-quote had bijna niet in de film gezeten (09/02/2019 - Het Laatste Nieuws)
    Het had niet veel gescheeld of de iconische kreet ‘I'm the king of the world’ uit ‘Titanic’ had de film niet gehaald. Hoofdrolspeler Leonardo...
    [naar artikel]
  34. 155 jaar ‘Juneteenth’: Zo verliep de bevrijding van de laatste 250.000 Amerikaanse slaven (19/06/2020 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Juneteenth’, een samenvoeging van de maand ‘june’ en ‘nineteenth’, staat in de Verenigde Staten symbool voor het einde van de slavernij. Exact 155...
    [naar artikel]
  35. M&M’s blijken ‘te woke’ voor de Verenigde Staten: vrouwelijke, lesbische en ‘obese’ snoepjes verdwijnen uit reclamespotjes (24/01/2023 - Humo)

    [naar artikel]
  36. ‘Titanic’-fans waren destijds niet mals voor Kate Winslet: “Ik kreeg te horen dat ik te dik was” (21/12/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Kate Winslet (47) kreeg enkele behoorlijk harde reacties te verwerken na de release van ‘Titanic’ in 1997. Dat heeft de Amerikaanse actrice zelf verteld in een aflevering van de podcast ‘Happy Sad Confused’. “Ze waren echt ontzettend gemeen.”
    [naar artikel]
  37. ‘Spider-Man: No way home’ verslaat ‘Avatar’ in de Verenigde Staten (08/02/2022 - Het Belang van Limburg)
    ‘Avatar’ is nog steeds met grote voorsprong de best scorende film aller tijden wereldwijd. Maar in de Amerikaanse Box Office doet ‘Spider-Man: No way home’ intussen al beter. Acht weken na de première is de superheldenfilm de kaskraker van James Cameron voorbijgestoken.
    [naar artikel]
  38. 'Avatar: The Way of Water' haalt ‘Titanic’ in op lijst van meest succesvolle films (20/02/2023 - Het Laatste Nieuws)
    Het is gebeurd. James Cameron (68) heeft (opnieuw) van zichzelf gewonnen in de rangschikking van de meest succesvolle films aller tijden. ‘Avatar: The Way of Water’ heeft namelijk ‘Titanic’ ingehaald. Al gevolg staat de vervolgfilm nu op de derde plaats op de lijst.
    [naar artikel]
  39. ‘Avatar: The Way of Water’ krijgt concurrentie van horrorfilm ‘M3GAN’ (09/01/2023 - Het Laatste Nieuws)
    Hoewel de cinemazalen vollopen voor ‘Avatar: The Way of Water’, scheert ook ‘M3GAN’ hoge toppen. De populaire horrorfilm stootte het Avatarvervolg zelfs van de troon op de premièredag in de Verenigde Staten.
    [naar artikel]
  40. ‘Zillion’ scoort in de bioscoop: beter openingsweekend dan ‘Top Gun: Maverick’ (02/11/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Zillion’, de nieuwe langspeelfilm van regisseur Robin Pront, doet het érg goed in de bioscoop. Maar liefst 132.000 mensen gingen de prent over de legendarische danstempel tijdens de eerste week bekijken.
    [naar artikel]
  41. ‘Zillion’ scoort in de bioscoop: beter openingsweekend dan ‘Top Gun: Maverick’ (02/11/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Zillion’, de nieuwe langspeelfilm van regisseur Robin Pront, doet het érg goed in de bioscoop. Maar liefst 132.000 mensen gingen de prent over de legendarische danstempel tijdens de eerste week bekijken.
    [naar artikel]
  42. Reizigers beleven ‘Titanic’-moment wanneer boot tegen ijsberg vaart (01/07/2022 - Het Belang van Limburg)
    Het is zo’n 110 jaar geleden dat de Titanic zonk en de passagiers van de ‘Norwegian Sun’ zaten bijna in hetzelfde schuitje. Het cruiseschip raakte een ijsberg in Alaska waarbij een enorme schok door het schip ging. Benjamin Talbott filmde het hele gebeuren: “Het klonk als een luide deur die dicht werd geslagen.”
    [naar artikel]
  43. IN BEELD. BV’s zingen mee met grootste hits uit musicalfilms op première ‘The Best of Musicals’ (12/01/2020 - Het Laatste Nieuws)
    Van ‘La La Land’ over ‘Footloose’ tot ‘Titanic’: de grootste hits uit de bekendste musicalfilms passeren de revue tijdens de derde editie van ‘The...
    [naar artikel]
  44. Joni uit ‘Kamp Waes’ naar de Verenigde Staten voor World Games (04/07/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Joni Ceusters, bekend van ‘Kamp Waes’ en ‘De redders’, heeft een drukke week voor de boeg. Op woensdag stapt Ceusters namelijk het vliegtuig op richting de Verenigde Staten. Samen met het nationaal team gaat hij er ons land vertegenwoordigen op de World Games.
    [naar artikel]
  45. Regisseur Robin Pront apetrots op kassucces ‘Zillion’: “Erik Van Looy sms’te me: ‘Proficiat, maar het mag nu wel gaan stoppen’” (03/11/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Zillion’, de nieuwste film van Robin Pront, doet het uitmuntend in de bioscoop. Maar liefst 132.000 mensen gingen de prent over de legendarische danstempel tijdens de eerste week bekijken. Daarmee kan ‘Zillion’ betere cijfers voorleggen dan ‘Top Gun: Maverick’, tot voor kort het grootste bioscoopsucces. “Dit is een van de hoogtepunten van mijn carrière”, aldus Pront.
    [naar artikel]
  46. Spectaculaire vliegstunts en jong geweld in ‘Top Gun: Maverick' (29/03/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Na meer dan 35 jaar vliegt Maverick weer. Tom Cruise kruipt opnieuw in de huid van de legendarische piloot in ‘Top Gun: Maverick', het vervolg op de klassieker uit 1986. De trailer belooft alvast veel goeds.
    [naar artikel]
  47. Waarom ‘Top Gun: Maverick’ 35 jaar op zich liet wachten: “Ik wist dat als ik het ooit terug zou doen, ik het nu moest doen” (07/07/2022 - Het Laatste Nieuws)
    ‘Top Gun: Maverick’ scheert hoge toppen. De film ging pas eind mei in première, maar is nu al de meest succesvolle van het jaar. Fans moesten dan ook 35 jaar wachten op het vervolg van ‘Top Gun’. “Ik wist dat als ik het ooit terug zou doen, ik het nu moest doen”, klinkt het bij hoofdrolspeler Tom Cruise (60).
    [naar artikel]
  48. Regi steekt zichzelf voorbij op eerste plaats in de Ultratop (03/10/2020 - Het Laatste Nieuws)
    Regi’s ‘Liefde Voor Muziek’-hit ‘Kom Wat Dichterbij’ staat na 44 weken niet meer op 1 in de Ultratop 50. Dat plekje werd ingepikt door... Regi...
    [naar artikel]
  49. “Het ergste waren de kreten, en vooral de stilte die volgde”: dit zijn de échte overlevenden van de ‘Titanic’ (07/01/2023 - Het Laatste Nieuws)
    25 jaar geleden kropen Leonardo DiCaprio (48) en Kate Winslet (47) in de rol van hun leven. Als Jack en Rose doken ze in ‘Titanic’ voor eeuwig de filmgeschiedenis in. Maar hoe romantisch hun verhaallijn verliep, zo traumatisch beleefden de echte passagiers de teloorgang van het ‘onzinkbare’ schip. Amper 705 van de 2.200 passagiers konden de tragedie navertellen. Frederick Fleet, Margaret ‘Molly’ Brown en Eva Hart waren enkelen van hen. “Ik sloot mijn ogen geen moment. Ik zag het en ik hoorde het zodat niemand het ooit zou vergeten.”
    [naar artikel]

Voor informatie mail naar [email protected]. Disclaimer. Privacy policy