Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
Het Belang van Limburg

Unieke veiling van KRC-spullen voor verlamde Pelle (16)

03/08/2019 - 08:24
"Om de noodzakelijke hulpmiddelen voor de verlamde Pelle Moesen mee te financieren organiseren de ouders en de voetballers van de U 17 van KSK Meeuwen een bijzondere veiling. “Tien unieke Racing Genk collector’s items. De opbrengst gaat integraal naar de vzw All4Pelle”, vertellen Luc Kathagen en René Verlinden."

Gerelateerde krantenkoppen:

1. Unieke veiling van KRC-spullen voor verlamde Pelle (16) (03/08/2019 - Het Belang van Limburg)

Om de noodzakelijke hulpmiddelen voor de verlamde Pelle Moesen mee te financieren organiseren de ouders en de voetballers van de U 17 van KSK Meeuwen een bijzondere veiling. “Tien unieke Racing Genk collector’s items. De opbrengst gaat integraal naar de vzw All4Pelle”, vertellen Luc Kathagen en René Verlinden. [naar artikel]

2. Graziano Pellè verlaat Southampton voor Chinees avontuur (11/07/2016 - Sporza)

De Italiaanse spits Graziano Pellè trekt na twee seizoenen de deur van Southampton achter zich dicht. Hij gaat aan de slag in de Chinese competitie bij Shandong Luneng. [naar artikel]

3. Ook Italiaan Pellè kiest voor Chinees avontuur en verlaat Southampton (11/07/2016 - Het Belang van Limburg)

De Italiaanse international Graziano Pellè verhuist van Southampton naar het Chinese Shandong Luneng. Dat meldt de Premier League-club maandag. Volgens Britse media levert de transfer Southampton ongeveer 15 miljoen euro op. [naar artikel]

4. Italië gooit Pellè uit selectie na weigeren hand bondscoach (07/10/2016 - Het Laatste Nieuws)

De Italiaanse international Graziano Pellè komt zondag zeker niet in actie tijdens de WK-kwalificatiewedstrijd in Macedonië. De aanvaller is door [naar artikel]

5. Pelle weigert hand van Italiaanse coach en wordt uit selectie gezwierd (07/10/2016 - Sporza)

Graziano Pelle komt zondag niet in actie tijdens de WK-voorrondematch tussen Italië en Macedonië. De spits toonde zich "onrespectvol" tegenover bondscoach Ventura. [naar artikel]

6. Gemeenteraad in Pelle Melle (18/05/2017 - Het Belang van Limburg)

De gemeenteraad van Overpelt komt vanavond - donderdag 18 mei - samen om 20.00 uur. Voor de eerste keer heeft de zitting plaats in dienstencentrum Pelle Melle en dat heeft de maken met de verbouwingswerken in het gemeentehuis. [naar artikel]

7. Demonstratie elektrische rolstoelfiets in Pelle Melle (20/08/2017 - Het Belang van Limburg)

Een elektrische rolstoelfiets - een combinatie van een fiets en een rolstoel - is bedoeld voor twee personen. De rolstoelgebruiker zit voorop, de begeleider stuurt en fietst. De rolstoelfiets is er om mensen die moeilijk te been zijn toch nog het genot van een stukje fietsen te geven. De rolstoelfiets wordt uitgeleend door het dienstencentrum Pelle Melle tot 30 september. Voor meer info kun je terecht bij Pelle Melle (011-809444 of [email protected]), ingang langs Immaculata. [naar artikel]

8. Info over pensioenen vanavond in Pelle Melle in Overpelt (17/04/2018 - Het Belang van Limburg)

In dienstencentrum Pelle Melle in de Dorpsstraat heeft vanavond - dinsdag 17 april - een info plaats over de nieuwe pensioenwetgeving. Zowel de statuten van loontrekkenden als zelfstandigen worden besproken. Dat van de statutair benoemde ambtenaren niet. [naar artikel]

9. Pelle (15) raakte verlamd na rivierduik op kamp: “Ik wil vooruit, niet stilstaan bij wat me overkomen is” (15/12/2018 - Gazet van Antwerpen)

Pelle Moesen (15) uit het Limburgse Bree revalideert momenteel in het centrum van Pellenberg na een onschuldige rivierduik met zeer zware gevolgen. Hij brak in juli tijdens een Spaans zomerkamp zijn nek op twee plaatsen en verkeerde een tijdje in kritieke toestand. Na een dubbele operatie volgde de ontnuchtering. De jongen is vanaf de schouders verlamd. “Ik wil vooruit en niet te veel blijven stilstaan bij wat me overkomen is”, zegt Pelle. Ouders van zijn vrienden hebben een vzw opgericht om geld in te zamelen zodat het gezin ook de niet-gesubsidieerde noden kan betalen. De steunbetuigingen zijn alvast enorm. [naar artikel]

10. TISM schenkt 10.000 euro aan vzw All 4 Pelle (05/04/2019 - Het Belang van Limburg)

Jaarlijks tracht TISM goede doelen te steunen. Vorig jaar werden een aantal sociale projecten gesteund nl. Sint-Vincentius, De Kleine Drempel, Hedera Helix en de vrienden van Senegal. Dit jaar werden de pijlen gericht op vzw All 4 Pelle. [naar artikel]

Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!