Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
Het Belang van Limburg

Limburgs veilinghuis biedt tientallen iconische oldtimers aan

14/08/2019 - 20:19
"Veilinghuis Hammertime in Kortessem biedt momenteel 51 iconische oldtimers aan. Via een online platform kan de koper tot dinsdag een bod uitbrengen op z’n favoriete exemplaar. Het opzet van de veiling is om klassieke auto’s aan een betaalbare prijs aan te bieden. Daardoor gaan er niet alleen exclusieve Porsches en Ferraris onder de hamer, maar ook meer betaalbare wagens zoals Citroën en Fiat. "

Gerelateerde krantenkoppen:

1. Limburgs veilinghuis biedt tientallen iconische oldtimers aan (14/08/2019 - Het Belang van Limburg)

Veilinghuis Hammertime in Kortessem biedt momenteel 51 iconische oldtimers aan. Via een online platform kan de koper tot dinsdag een bod uitbrengen op z’n favoriete exemplaar. Het opzet van de veiling is om klassieke auto’s aan een betaalbare prijs aan te bieden. Daardoor gaan er niet alleen exclusieve Porsches en Ferraris onder de hamer, maar ook meer betaalbare wagens zoals Citroën en Fiat. [naar artikel]

2. Geheime collectie unieke oldtimers van Hoogstraatse ondernemer wordt geveild: “Een miljoen euro aan oldtimers” (27/06/2023 - Gazet van Antwerpen)

Een collectie iconische Corvettes, andere prachtige Amerikaanse en Europese oldtimers, maar geen kat die er iets van weet: ondernemer Marcel Sprangers (73) verzamelt al jaren in het geheim oldtimers. Tot nu, want hij heeft besloten ze door het bekende veilinghuis Bernaerts te laten veilen. “Onwaarschijnlijk om deze auto’s samen te zien”, weet ook oldtimerexpert Gert Beets, die door het veilinghuis werd ingeschakeld. “Sinds 1900 staat hier van elk decennium een auto.” [naar artikel]

3. Geheime collectie unieke oldtimers van Vlaamse ondernemer wordt geveild: “Een miljoen euro aan oldtimers” (28/06/2023 - Het Belang van Limburg)

4. Antwerps veilinghuis veilt iconische auto uit Antwerpse geschiedenis (01/06/2018 - Gazet van Antwerpen)

Moyersoen veilt op donderdag 7 juni een in Antwerpen gebouwde Minerva type AH uit 1927. In 1897 werd Minerva opgericht te Antwerpen. Het merk was te vergelijken met Rolls-Royce. Rond 1911 was Minerva zelfs de grootste fabriek van België. Begin dit jaar werd er in Parijs een Minerva uit 1907 geveild voor maar liefst 600.000 euro. [naar artikel]

5. Iconische Peugeot brengt veel meer op dan de al bizarre schatting van het veilinghuis (02/05/2022 - Het Laatste Nieuws)

De prijs van de Peugeot 205 GTI is al enkele jaren gestaag aan het stijgen. Sommige exemplaren brachten al zo'n 40.000 euro op. Maar het gaat nu wel erg hard. Op een veiling betaalde iemand 82.960 euro voor een exemplaar. [naar artikel]

6. Iconische Peugeot brengt veel meer op dan de al bizarre schatting van veilinghuis (02/05/2022 - Het Laatste Nieuws)

7. De schatting van het veilinghuis was al bizar hoog, maar iconische Peugeot brengt nóg veel meer op (02/05/2022 - Het Laatste Nieuws)

8. Duits veilinghuis onder vuur: vijf schilderijen van Adolf Hitler vandaag onder de hamer, tientallen andere “mogelijk vervalst” (09/02/2019 - Het Laatste Nieuws)

Een veilinghuis in Nürnberg veilt vandaag vijf aquarellen die naar verluidt van de hand van Adolf Hitler zijn. Normaal zouden vandaag in totaal 26... [naar artikel]

9. “Ik ben een echte 'Citroënofiel‘”: Eric (63) is trotse bezitter van twee iconische oldtimers (08/08/2023 - Het Laatste Nieuws)

Hij had eerder meerdere lelijke eenden, reed acht jaar rond met een Citroën camper en zelfs als klein kind ging hij al met zijn ouders op vakantie met een Avant. Vandaag heeft Eric van Zee (63) nog twee Citroëns thuis staan. Door Eric zou je zelfs denken dat er niets anders dan dit automerk op de wereld bestaat. “Grappig dat deze functie nu weer terug begint te komen, terwijl dit type auto dat in 1969 al had.” [naar artikel]

10. Marij kookt Limburgs: “Diabetici kunnen perfect Limburgs eten” (15/06/2017 - Het Belang van Limburg)

Voor mijn vers brood ben ik onderweg naar de redactie in Hasselt gestopt bij bakkerij Nelis in Wauberg (Peer). Zijn winkel valt op omdat die nog vooraan in het woonhuis is gevestigd, zoals vroeger. Roger heeft al vijftig jaar bakkerij. “En nog altijd doe ik het even graag. Ik sta ’s morgens nooit met tegenzin op. Maar eind dit jaar stop ik er toch mee, 65 ben ik dan”, vertelt bakker Roger, die zelf ook in de winkel staat. Voor zijn roggebrood heeft hij een eigen recept. Erg populair in de streek. “Lekker met kaas”, zegt Roger. En die raad ga ik voor de lunch opvolgen. [naar artikel]

Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!