Na Manchester City-Borussia Dortmund was er heel wat te doen om de lijnrechter, die na de wedstrijd Dortmund-ster Erling Haaland vroeg om z'n kaarten te signeren. De actie stuitte in sommige kringen op onbegrip, maar nu blijkt dat de grensrechter een nobele reden had voor z’n verzoek. De kaarten worden namelijk geveild ten voordele van autistische kinderen. [naar artikel]
Hij wist wel dat sommige mensen blij zouden zijn met het nieuws dat er na twaalf jaar een nieuw Blinker-boek verschijnt. “Maar zóveel? Ik word gewoon overspoeld door reacties!” glundert schrijver Marc De Bel. “Zowel kinderen als hun ouders bleven maar aandringen op een nieuw verhaal, dat ik dacht: godverdikke, waarom niet?” [naar artikel]
Enkele Wit-Russische douaniers merkten gisteren de bandleden van Red Hot Chilli Peppers op en vroegen een handtekening op... de cd's en foto's van Metallica. [naar artikel]
De Red Hot Chili Peppers hebben in Wit-Rusland handtekeningen gezet voor plaatselijke douaniers. Die haalden echter cd's en foto's van Metallica [naar artikel]
Enkele Wit-Russische douaniers wreven zich gisteren eens stevig in de handen toen ze de bandleden zagen van de Red Hot Chili Peppers (RHCP). Ze vergisten zich echter compleet van band, want plots moesten Anthony Kiedis en co cd’s en foto’s van Metallica signeren. Michael Peter Balzary, beter gekend als Flea en de bassist van RHCP, postte iets over het vooral op zijn Instagram. [naar artikel]
Scheiden doet lijden. Dat beseft José Mourinho maar al te goed. De Portugees is na zijn ontslag bij Chelsea klaar voor zijn eerste seizoen als [naar artikel]
Vanaf 31 oktober kunnen boekliefhebbers opnieuw hun hart ophalen op de Boekenbeurs in Antwerp Expo. Naar goede gewoonte komen auteurs er hun [naar artikel]
Lode Pochet is nog maar vijftien maanden jong en toch al in het trotse bezit van een Antwerp-shirt dat door alle spelers is gesigneerd. “Het is jammer dat ik het niet kan bewaren voor hem, voor later”, zegt papa Timo. “We zullen het truitje veilen om zijn medische kosten te betalen.” [naar artikel]
‘De Premier’, de thriller van Erik Van Looy, lokte de voorbije maanden 450.000 toeschouwers naar de Vlaamse bioscopen. Vrijdag verschijnt de film op dvd. De release gaat gepaard met een aantal signeersessies. [naar artikel]