De beste Belgische krantenkoppen, elke minuut geupdate.

“Nu vechten om Vuelta te winnen”: Remco Evenepoel schrikt wanneer hij voorsprong te horen krijgt

Het Laatste Nieuws

30/08/2022 - 18:18

Op de rollen gaf Remco Evenepoel na zijn straffe tijdritzege in de Vuelta het flashinterview. “Ik ken mijn voorsprong nog niet. 48? Wel, dat is een mooie verrassing. Het was perfect dat Rémi (Cavagna, red.) zo’n goeie tijdrit reed. In de bus kon ik zien dat iedereen - vergelijken met zijn tijd - vertraagde in het tweede deel van het parcours. Dus ik wist dat ik de hele tijdrit lang één vermogen moest vasthouden. Mijn benen voelden zo zwaar aan in de finale, met dat knikje nog in de laatste kilometers. Maar het is superleuk om mijn eerste rit in een grote ronde te winnen, een geweldig gevoel. Ik ben zo blij. Dit is een droom die uitkomt. Nu gaan we vechten om deze Vuelta te winnen. Het team zit vol vertrouwen, iedereen rijdt zo goed.”


LEES VOLLEDIG ARTIKEL OP HET LAATSTE NIEUWS

Gerelateerde krantenkoppen:

  1. Remco Evenepoel schrikt wanneer hij verschil met Primoz Roglic hoort, en is formeel: “We gaan vechten om deze Vuelta te winnen” (30/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    Remco Evenepoel zit nog wat steviger in de rode trui. Onze landgenoot won de individuele tijdrit in de Vuelta met 48 seconden voorsprong op zijn grote rivaal Primoz Roglic. En voor het eerst sprak de kopman van Quick-Step Alpha Vinyl de ambitie uit om de Ronde van Spanje te winnen.
    [naar artikel]
  2. Evenepoel schrikt wanneer hij verschil met Roglic hoort, en is formeel: “We gaan vechten om deze Vuelta te winnen” (30/08/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Remco Evenepoel zit nog wat steviger in de rode trui. Onze landgenoot won de individuele tijdrit in de Vuelta met 48 seconden voorsprong op zijn grote rivaal Primoz Roglic. En voor het eerst sprak de kopman van Quick-Step Alpha Vinyl de ambitie uit om de Ronde van Spanje te winnen.
    [naar artikel]
  3. Remco Evenepoel rijdt geen Ronde van Burgos om fris aan start van de Vuelta te staan (19/06/2022 - Het Belang van Limburg)
    Remco Evenepoel heeft na de tijdrit in de Ronde van Zwitserland laten weten hoe hij zich gaat voorbereiden op de Vuelta in augustus. ”Ik rijd nu nog het BK, tijdrit en wegrit, dan doe ik een maand zonder competitie”, verklapte Evenepoel. “Daarna ga ik naar San Sebastian om te winnen, waarna ik niet meer rijd tot de Vuelta.”
    [naar artikel]
  4. Remco Evenepoel leert een wijze les na valpartij in de Vuelta: “Misschien moet ik vanaf nu toch handschoenen dragen” (01/09/2022 - Het Belang van Limburg)
    Remco Evenepoel kwam in de twaalfde etappe van de Vuelta ten val, maar hield met glans stand op de slotklim. Hij blijft met relatief grote voorsprong leider in het algemene klassement.
    [naar artikel]
  5. Remco Evenepoel leert een wijze les na valpartij in de Vuelta: “Misschien moet ik vanaf nu toch handschoenen dragen” (01/09/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Remco Evenepoel kwam in de twaalfde etappe van de Vuelta ten val, maar hield met glans stand op de slotklim. Hij blijft met relatief grote voorsprong leider in het algemene klassement.
    [naar artikel]
  6. “Kalme” Remco Evenepoel is klaar voor loodzwaar Vuelta-weekend: “Een rit winnen zou de max zijn” (27/08/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Klimmen geblazen in de Vuelta dit weekend. Te beginnen met een korte, maar pittige etappe van 153 kilometer zaterdag. Kan Remco Evenepoel zijn trui verdedigen? “Het weekend doorkomen zonder tijdsverlies zou een geslaagde missie zijn”, aldus Evenepoel voor de start in Pola de Laviana.
    [naar artikel]
  7. “Kalme” Remco Evenepoel is klaar voor loodzwaar Vuelta-weekend: “Een rit winnen zou de max zijn” (27/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    Klimmen geblazen in de Vuelta dit weekend. Te beginnen met een korte, maar pittige etappe van 153 kilometer zaterdag. Kan Remco Evenepoel zijn trui verdedigen? “Het weekend doorkomen zonder tijdsverlies zou een geslaagde missie zijn”, aldus Evenepoel voor de start in Pola de Laviana.
    [naar artikel]
  8. In hoeverre hypothekeert loodzware Vuelta WK-kansen van Evenepoel? “Dit kan Remco vleugels geven” (09/09/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Wat het finaal ook wordt dit weekend, maandagochtend gaat de zon weer op. En ziet Remco Evenepoel (22) al meteen een regenboog opdoemen aan de einder. Tijd om na te genieten van zijn geweldige Vuelta krijgt hij amper. Wollongong wenkt. “We gaan het hem zo comfortabel mogelijk proberen te maken volgende week.”
    [naar artikel]
  9. Ook onze analist Tom Boonen ziet Evenepoel imponeren in Vuelta: “Als Remco geen slechte dag kent of niet plafonneert, zal hij er dicht bij zijn” (29/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    “Wat een koersweekend voor ons land. Wout van Aert won in Plouay, maar zo onverwacht is dat niet. Als Wout er aan de start staat, kan hij die koers winnen.” In de Vuelta deed Remco Evenepoel dan weer uitstekende zaken. “Het zou naïef zijn om niet in de eindzege te geloven.”
    [naar artikel]
  10. Ook onze analist Tom Boonen ziet Evenepoel imponeren in Vuelta: “Als Remco geen slechte dag kent of niet plafonneert, zal hij er dichtbij zijn” (29/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    “Wat een koersweekend voor ons land. Wout van Aert won in Plouay, maar zo onverwacht is dat niet. Als Wout er aan de start staat, kan hij die koers winnen.” In de Vuelta deed Remco Evenepoel dan weer uitstekende zaken. “Het zou naiëf zijn om niet in de eindzege te geloven.”
    [naar artikel]
  11. Leider Remco Evenepoel beleeft “best een goede dag” en blikt vooruit: “Ik hoop de voorsprong in weekend te behouden” (26/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    Remco Evenepoel had het na zijn eerste etappe als leider van de Vuelta over “best een goede dag”. “We hadden het geluk dat twee ploegen de rit wilden controleren (Trek-Segafredo en Team BikeExchange-Jayco). Dat was het perfecte scenario.”
    [naar artikel]
  12. Remco Evenepoel glundert na ritzege in bergrit Vuelta: “Dit is een nieuwe mijlpaal voor mij, het was de meest perfecte dag ooit” (08/09/2022 - Het Belang van Limburg)
    De Remco-koorts zal na de achttiende etappe van de Vuelta nog een flink stuk opgelopen zijn in België. Remco Evenepoel boekte zijn tweede ritzege nadat hij eerder ook al in de tijdrit de beste was. Maar een bergrit winnen in een grote ronde, bovenop een pittige slotklim: ook dat is nieuw voor hem. “Geweldig!”, vatte de jongeman uit Schepdaal het samen.
    [naar artikel]
  13. Remco Evenepoel glundert na ritzege in bergrit Vuelta: “Dit is een nieuwe mijlpaal voor mij, het was de meest perfecte dag ooit” (08/09/2022 - Gazet van Antwerpen)
    De Remco-koorts zal na de achttiende etappe van de Vuelta nog een flink stuk opgelopen zijn in België. Remco Evenepoel boekte zijn tweede ritzege nadat hij eerder ook al in de tijdrit de beste was. Maar een bergrit winnen in een grote ronde, bovenop een pittige slotklim: ook dat is nieuw voor hem. “Geweldig!”, vatte de jongeman uit Schepdaal het samen.
    [naar artikel]
  14. De dag waarop alles lukte voor Remco Evenepoel: eindelijk die zege in een grote ronde (31/08/2022 - Gazet van Antwerpen)
    En alweer loopt Remco Evenepoel (22) verder uit. Na een perfecte tijdrit is zijn dominantie in de Vuelta totaal: ritwinst, jongerentrui, een straat voorsprong in het algemeen klassement. “Remco benaderde de perfectie”, aldus teambaas Patrick Lefevere.
    [naar artikel]
  15. Remco Evenepoel gaat vol voor eindzege in de Vuelta: “Ik kan geen verstoppertje meer spelen” (31/08/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Remco Evenepoel (22) besefte gisteravond in Alicante dat hij na zijn verpletterende tijdritzege zich niet langer kan wentelen in de rol van underdog. “Ik kan geen verstoppertje meer spelen. We moeten gewoon proberen de Vuelta te winnen. Lukt dat niet, so be it.”
    [naar artikel]
  16. Remco Evenepoel mag eindelijk juichen: de Vuelta is binnen: “Ik besef dat dit historisch is: voor mezelf, de ploeg én België” (11/09/2022 - Het Belang van Limburg)
    Het is officieel: Remco Evenepoel wint de Vuelta: “Dit is historisch”, vertelde hij kort na de slotrit.
    [naar artikel]
  17. Honderd unieke rode fietskaders ter ere van Vuelta-winst Remco Evenepoel: “This is only the beginning” (en dat is dan 6.500 euro...) (15/09/2022 - Het Belang van Limburg)
    Wil u nog een aandenken aan de Vuelta-winst van Remco Evenepoel? Specialized - de fietsenproducent waar Quick-Step Alpha Vinyl mee samenwerkt - verkoopt honderd replica’s van het rode frame waarmee Evenepoel de Vuelta won.
    [naar artikel]
  18. Remco Evenepoel wil vooral geen “domme seconden” verliezen in verraderlijke Vuelta-rit: “Ik verwacht een sprint met 40-45 man” (23/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    De vierde etappe van de Vuelta wordt gereden onder een stralende Spaanse zon. Na het hoofdstuk in Nederland is de Vuelta opnieuw thuis. Remco Evenepoel wil onderweg vooral geen tijd verliezen.
    [naar artikel]
  19. Valverde gooit bloemetje richting Evenepoel: “Pogacar is exceptioneel, maar Remco is met voorsprong de beste ter wereld” (31/10/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Terwijl het ene fenomeen z'n afscheidstournee afwerkte, kwam het andere tot volledige ontbolstering. Alejandro Valverde (42) mocht vooral tijdens de Vuelta vanop de eerste rij meemaken hoe Remco Evenepoel (22) de laatste stap naar de absolute wereldtop zette. “Remco doet dingen die iedereen met verstomming slaan”, is de Spanjaard vol lof.
    [naar artikel]
  20. Leider Remco Evenepoel na nieuwe demonstratie in Vuelta: “Ik pak elke seconde die ik kan nemen, maar het is nog lang niet gedaan” (28/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    Verborgen achter zijn rode Specialized-mondmasker zei Remco Evenepoel bovenop Les Praeres de Nava dat het de bedoeling was om meer voorsprong te nemen. Daar slaagde hij met glans in, waardoor de jongeman uit Schepdaal nu nog wat steviger leider is in de Vuelta. “Maar we moeten elk moment gefocust blijven en voorzichtig zijn”, vertelde hij na afloop.
    [naar artikel]
  21. Wout van Aert na bewogen vlucht geland in Canada: “Evenepoel verdient het om de Vuelta te winnen” (07/09/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Na een bewogen vlucht arriveerde ook Wout van Aert dinsdag in het Canadese Québec. Hij is hier om de laatste hand te leggen aan zijn WK-voorbereiding. Ondertussen volgt hij de belevenissen van Remco Evenepoel op de voet. “Hij verdient het om de Vuelta te winnen.”
    [naar artikel]
  22. Rode trui Remco Evenepoel staat voor slotrit vol festiviteiten in de Vuelta: “Tijd om te genieten van de rit, het podium en het feest achteraf” (11/09/2022 - Het Belang van Limburg)
    Zonder ongelukken wint Remco Evenepoel straks de Ronde van Spanje. Bij aanvang van het slotcriterium in Madrid stond de rode trui de pers nog even te woord. Het besef lijkt er steeds meer te komen dat de Ket van Schepdaal iets bijzonders heeft verwezenlijkt: “Toen ze in mijn oortje riepen dat ik de Vuelta ging winnen, kwamen er heel wat emoties”
    [naar artikel]
  23. Vijf vragen aan Remco Evenepoel: “Ik start echt wel met de ambitie om te winnen” (17/09/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Kan de winnaar van de Vuelta één week later ook wereldkampioen tijdrijden worden, aan de andere kant van de wereld nota bene? Het is een vraag waarop enkel Remco Evenepoel (22) zondag in de buurt van de Australische metropool Sydney een antwoord kan geven. “Ik start alvast met de ambitie om te winnen”, aldus het goudklompje van Quick-Step Alpha Vinyl.
    [naar artikel]
  24. Remco Evenepoel geeft “Tour de France vanaf nu prioriteit”, maar hint voor volgend jaar op deelname aan Giro (12/10/2022 - Het Belang van Limburg)
    Remco Evenepoel gaat zich vanaf nu focussen op zijn grootste doel: de Tour de France winnen. Ooit, want hij lijkt daarvoor eerst nog een tussenstop in de Ronde van Italië te nemen. “Je zou kunnen zeggen: ik de Giro, Fabio (Jakobsen, red.) de Tour, Tim (Merlier, red.) de Vuelta”, aldus de wereldkampioen en winnaar van de Vuelta in Het Laatste Nieuws.
    [naar artikel]
  25. Zo vierde Evenepoel zijn Vuelta-zege: “lekker eten en goed wijntje (al dronk Remco zelf niet)”, dagje “chillen” en weer voor 24 uur het vliegtuig op (13/09/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Leuk was het feestje na de eindzege van Remco Evenepoel (22) in de Vuelta. Hij vierde met de hele ploeg, vriendin Oumi en z’n ouders. “Lekker gegeten, goed wijntje gedronken. Maar Remco zelf bestelde geen alcohol.”
    [naar artikel]
  26. Buitenlandse media lyrisch over Vuelta-zege van Evenepoel: “Remco bereikt nieuwe dimensie in het wielrennen” (12/09/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Het is sinds gisteren officieel. Remco Evenepoel is de eindwinnaar van de Vuelta. Ook de buitenlandse pers is lyrisch over de prestatie van onze landgenoot. “Nu volgt nog het WK in Australië. En bijna niets lijkt onmogelijk voor hem... .”
    [naar artikel]
  27. Primoz Roglic ziet Evenepoel als een volwaardige uitdager in de Vuelta: “Remco heeft niks te bewijzen” (18/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    Waar staat Primoz Roglic bij de start van de Vuelta? Tijdens zijn persconferentie vanochtend maakte hij de wereld daar niet veel wijzer over: “Ik ben hersteld, maar ik ergens voel ik nog iets.” Al wat meer uitgesproken is hij over Remco Evenepoel, die hij als een volwaardige uitdager ziet: “Remco is super sterk, op elk terrein.”
    [naar artikel]
  28. Van “ongenaakbaar” tot “en nu wacht de Tour de France”: ook internationale pers smult van Vuelta-zege Remco Evenepoel (10/09/2022 - Het Belang van Limburg)
    In België was het de voorbije weken genieten van de Spaanse exploten van Remco Evenepoel, maar in het buitenland genoten ze uiteraard mee. Ook de pers buiten onze landgrenzen zag hoe een 22-jarige jongeman uit Schepdaal de Vuelta naar zijn hand zette. “Een greep uit de reacties op zaterdagavond.
    [naar artikel]
  29. Van “ongenaakbaar” tot “en nu wacht de Tour de France”: ook internationale pers smult van Vuelta-zege Remco Evenepoel (10/09/2022 - Gazet van Antwerpen)
    In België was het de voorbije weken genieten van de Spaanse exploten van Remco Evenepoel, maar in het buitenland genoten ze uiteraard mee. Ook de pers buiten onze landgrenzen zag hoe een 22-jarige jongeman uit Schepdaal de Vuelta naar zijn hand zette. “Een greep uit de reacties op zaterdagavond.
    [naar artikel]
  30. Waarom Quick.Step Remco Evenepoel in de Vuelta na de rit in bad steekt: “Endorfines zorgen voor goed gevoel” (24/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Een waskuip gevuld met koud water, amper zo groot als een kinderbadje. Dat is waarmee Remco Evenepoel en Quick.Step de hitte in de Vuelta bestrijden. Onnozel? “Ouderwetse methodes zijn vaak de beste.”
    [naar artikel]
  31. “Niet van deze wereld” en “met een toverstokje aangeraakt”: buitenlandse pers is laaiend enthousiast na nieuwe glansprestatie van Remco Evenepoel in Vuelta (31/08/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Alle twijfels zijn nu echt helemaal weg: deze Remco Evenepoel kan grote rondes winnen. Dat hebben ze ook in het buitenland gretig opgemerkt. Een overzicht van de commentaren op de nieuwe glansprestatie van onze landgenoot.
    [naar artikel]
  32. DISCUSSIE. Na winst in de Vuelta: is Remco Evenepoel de allergrootste wielrenner van zijn generatie? (12/09/2022 - Gazet van Antwerpen)
    De 22-jarige Remco Evenepoel heeft de Vuelta in Spanje gewonnen: “Dit is historisch”, vertelde hij in het korte interview na de slotrit. Juan Sebastian Molano won die laatste rit, maar de eindzege was voor onze landgenoot.
    [naar artikel]
  33. Gedaan met voorzichtige ambities bij Remco Evenepoel: “Kan nu geen verstoppertje meer spelen” (30/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    “No more hide and seek.” Geen verstoppertje meer in de Vuelta. Remco Evenepoel (22) gooit alle schroom van zich af. Na zijn geweldige tijdritzege gaat hij vanaf nu vol voor de eindwinst in de Vuelta.
    [naar artikel]
  34. Ook aanvaller van 30 miljoen is trots op Remco Evenepoel: “Ik kijk altijd even stiekem hoe hij het allemaal doet” (13/09/2022 - Het Belang van Limburg)
    Het is intussen bekend dat Remco Evenepoel ooit een groot voetbaltalent was. Dat weet ook Cody Gakpo (23). De PSV-aanvaller is een jaar ouder dan Remco Evenepoel, maar herinnert zich de kersverse Vuelta-winnaar nog goed. “Hij zat ook in de academie van PSV en bij mij op school. We hadden in die periode goed contact.”
    [naar artikel]
  35. Koning Filip deelt printscreen van videocall met Remco Evenepoel: “Proficiat, kampioen!” (11/09/2022 - Het Laatste Nieuws)
    De Vuelta winnen dat doe je niet zomaar, zeker als je de eerste Belg in 44 jaar tijd bent die een grote wielerronde wint. En dus kreeg Remco Evenepoel een felicitatietelefoontje van niemand minder dan Koning Filip.
    [naar artikel]
  36. Remco Evenepoel is de nieuwe leider in de Vuelta: “Dit is een grote droom die uitkomt” (25/08/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Het regende oude wijven, maar Remco Evenepoel had op die onbekende bergtop in Cantabrië een kamerbrede glimlach, ondanks zijn tweede plaats die wél rood opleverde. “Ik ben echt blij en tegelijk trots dat ik de leider ben in deze Vuelta. Dat is de reden waarom ik zo hard en zo lang heb gewerkt.”
    [naar artikel]
  37. Remco Evenepoel is de nieuwe leider in de Vuelta: “Dit is een grote droom die uitkomt” (25/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    Het regende oude wijven, maar Remco Evenepoel had op die onbekende bergtop in Cantabrië een kamerbrede glimlach, ondanks zijn tweede plaats die wél rood opleverde. “Ik ben echt blij en tegelijk trots dat ik de leider ben in deze Vuelta. Dat is de reden waarom ik zo hard en zo lang heb gewerkt.”
    [naar artikel]
  38. Onze chef wielrennen ziet Evenepoel aan nieuw hoofdstuk in carrière beginnen: “Na de Tour van Van Aert, nu de Vuelta van Evenepoel?” (25/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Remco Evenepoel kon niet wachten op de eerste echte krachtmeting in deze Vuelta. Die heeft hij met glans doorstaan, of zelfs gewonnen. “En wat volgt nu?”, vraagt onze chef wielrennen Marc Ghyselinck zich af in zijn analyse. “Anderhalf jaar na zijn eerste grote ronde en een overwinning in Luik-Bastenaken-Luik later ziet de wereld van Remco Evenepoel er anders uit.”
    [naar artikel]
  39. Remco Evenepoel kan eindzege al ruiken na overwinning in koninginnenrit Ronde van Noorwegen: “Wou met een grote voorsprong winnen” (26/05/2022 - Het Belang van Limburg)
    Remco Evenepoel heeft zijn favorietenrol kracht bijgezet in de koninginnenetappe van de Ronde van Noorwegen. Op de loodzware slotklim liet hij iedereen achterwege, en met een flinke voorsprong kwam hij solo over de finish. Vrijdag verschijnt onze 22-jarige landgenoot daardoor opnieuw in de leiderstrui.
    [naar artikel]
  40. “Met deze Remco valt niet te sollen”: onze chef wielrennen ziet Evenepoel zich wel degelijk ontpoppen tot topfavoriet voor de eindzege (31/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    “Zeker is: eindwinst is waar deze Vuelta vanaf nu enkel nog om gaat voor Remco Evenepoel”, schrijft onze chef wielrennen Marc Ghyselinck na de knalprestatie in de tijdrit. “Want hij toonde dat er met hem niet te sollen valt.” Wat niet wil zeggen dat hij deze Vuelta ook gáát winnen. Remember Tom Dumoulin in 2015.
    [naar artikel]
  41. “Zijn gewicht is stabiele factor geworden”: ‘Stevige’ Remco Evenepoel zal niet spectaculair vermageren voor Vuelta (26/04/2022 - Het Laatste Nieuws)
    En nu? Hoe ziet het werktraject van Remco Evenepoel er de komende weken en maanden uit richting Ronde van Zwitserland en Vuelta? Coach Koen Pelgrim en ploegleider Klaas Lodewyck verduidelijken. “Hoogtestages hebben effect op hem, maar we gaan er ook niet in overdrijven.”
    [naar artikel]
  42. Van “niet van deze wereld” tot “een aangekondigde triomf”: buitenlandse media (niet) onder de indruk na nieuwe glansprestatie van Remco Evenepoel in Vuelta (31/08/2022 - Het Belang van Limburg)
    Alle twijfels zijn nu echt helemaal weg: deze Remco Evenepoel kan grote rondes winnen. Dat hebben ze ook in het buitenland gretig opgemerkt. Een overzicht van de commentaren op de nieuwe glansprestatie van onze landgenoot.
    [naar artikel]
  43. Wolfpack-ploegleider maakt opvallende vergelijking over wereldkampioen Evenepoel: “Remco is een kleine Lance Armstrong” (23/11/2022 - Het Belang van Limburg)
    Remco Evenepoel heeft een droomjaar achter de rug, zeg gerust een boerenjaar. De renner van Quick-Step Alpha Vinyl won onder meer Luik-Bastenaken, de Vuelta en als orgelpunt het WK op de weg in het Australische Wollongong. Klaas Lodewyck, een van zijn ploegleiders bij the wolfpack, ziet gelijkenissen met een ander wielericoon: “Ook hij kon nooit genoeg winnen.”
    [naar artikel]
  44. Wolfpack-ploegleider maakt opvallende vergelijking over wereldkampioen Evenepoel: “Remco is een kleine Lance Armstrong” (23/11/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Remco Evenepoel heeft een droomjaar achter de rug, zeg gerust een boerenjaar. De renner van Quick-Step Alpha Vinyl won onder meer Luik-Bastenaken, de Vuelta en als orgelpunt het WK op de weg in het Australische Wollongong. Klaas Lodewyck, een van zijn ploegleiders bij the wolfpack, ziet gelijkenissen met een ander wielericoon: “Ook hij kon nooit genoeg winnen.”
    [naar artikel]
  45. Rode eclairs, #Remcoorts en de stiekeme droom van zijn vader en teammanager: Vlaanderen gelooft in Vuelta-zege van Remco Evenepoel (09/09/2022 - VRT NWS)
    De Remco-koorts in Vlaanderen begint stilaan los te barsten. Remco Evenepoel maakt nog steeds kans om de Vuelta, de wielerronde van Spanje te winnen en dat doet veel Vlamingen al dromen. Het is immers 44 jaar geleden dat een Belg een grote wielerronde won.
    [naar artikel]
  46. “Beste keuze die ik in mijn leven al gemaakt heb”: zo blij is Remco Evenepoel dat hij België even links liet (18/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Met de Vuelta staat Remco Evenepoel aan de vooravond van zijn tweede grote Ronde, maar in niets lijkt de Evenepoel van de Giro van vorig jaar op de huidige. Andere voorbereiding, andere mindset, ander verwachtingspatroon ook. Het moet Evenepoel ditmaal veel beter toelaten zijn grenzen in het echte rondewerk te verkennen en dat doet hem duidelijk deugd. Evenepoel: “In het hoofd en de benen is dit een heel andere Remco.”
    [naar artikel]
  47. “Beste keuze die ik in mijn leven al gemaakt heb”: zo blij is Remco Evenepoel dat hij België even links liet (18/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Met de Vuelta staat Remco Evenepoel aan de vooravond van zijn tweede grote Ronde, maar in niets lijkt de Evenepoel van de Giro van vorig jaar op de huidige. Andere voorbereiding, andere mindset, ander verwachtingspatroon ook. Het moet Evenepoel ditmaal veel beter toelaten zijn grenzen in het echte rondewerk te verkennen en dat doet hem duidelijk deugd. Evenepoel: “In het hoofd en de benen is dit een heel andere Remco.”
    [naar artikel]
  48. “Remco zei alleen maar ‘harder, harder’”: ploegmaats onder de indruk van Evenepoel, die “een mooie stap richting het grote doel” zet (27/08/2022 - Het Laatste Nieuws)
    Remco Evenepoel heeft opnieuw een dag overleefd in de Vuelta. Meer nog: Evenepoel was op de steile slotklim de betere van de klassementsrenners en deed alweer een goeie zaak in het klassement.
    [naar artikel]
  49. Remco Evenepoel is nu ook Flandrien van het Jaar en kijkt al naar volgend seizoen: “Ja, ik heb al beslist of ik de Tour of de Giro rijd” (19/10/2022 - Gazet van Antwerpen)
    Zoals Remco Evenepoel (22) koersen wint, zo wint hij ook de Flandrien Het Nieuwsblad: met een straatlengte voorsprong. Wie anders zou de trofee dit jaar toekomen? Luik-Bastenaken-Luik, Vuelta én WK: daar kan zelfs Wout van Aert niet aan. “Dit is een jaar dat ik nooit meer ga vergeten.”
    [naar artikel]

Voor informatie mail naar [email protected]. Disclaimer. Privacy policy