Een bijzonder kostelijk foutje: iemand heeft per ongeluk een schilderij van Pablo Picasso beschadigd. Dat meldt het bekende veilinghuis Christie’s,... [naar artikel]
Miljardair en casinomogol Steve Wynn (76) wordt ervan beschuldigd een seksuele pervert te zijn die personeel onderaan de ladder tot seks dwong. Dat... [naar artikel]
Hotelmagnaat Steve Wynn is opgestapt als penningmeester van het Republikeins Nationaal Comité (RNC), het Republikeinse partijbureau, nadat er tientallen beschuldigingen van seksueel wangedrag tegen hem waren geuit. [naar artikel]
Hotelmagnaat Steve Wynn is zaterdag opgestapt als penningmeester van het Republikeins Nationaal Comité (RNC), het Republikeinse partijbureau, nadat... [naar artikel]
Hotel- en casinomagnaat Steve Wynn is opgestapt als penningmeester van het Republikeins Nationaal Comité (RNC), het Republikeinse partijbureau, nadat er tientallen beschuldigingen van seksueel wangedrag tegen hem zijn geuit. "Ik heb vandaag het ontslag aanvaard van Steve Wynn als penningmeester van de RNC", laat partijvoorzitster Ronna McDaniel in een persbericht weten. [naar artikel]
De Amerikaanse casinomagnaat Sheldon Adelson is overleden. Hij stierf volgens de krant Las Vegas Review-Journal op 87-jarige leeftijd in zijn huis in Malibu nabij Los Angeles. Adelson stond bekend als een belangrijke donor van de Republikeinse Partij. Hij zou de afgelopen decennia honderden miljoenen dollars hebben uitgetrokken om conservatieve politici te steunen. [naar artikel]
Het Amerikaanse ministerie van Justitie is dinsdag vervolgingen opgestart tegen de Amerikaanse casinomagnaat Steve Wynn om deze te dwingen zich als een "agent" van China in de VS te registreren. [naar artikel]
Bij de rellen die zaterdagavond plaatsgevonden hebben in Brussel zijn 16 winkels beschadigd of geplunderd. Vijf van die handelszaken hebben zeer zware schade opgelopen. Daarnaast werden ook twee wagens in brand gestoken en zes andere beschadigd. Dat meldt de Brusselse lokale politie. Het aantal beschadigde wagens kan wel nog oplopen, klinkt het. “Slachtoffers kunnen zich […] [naar artikel]
Bij de rellen die zaterdagavond plaatsgevonden hebben in Brussel zijn 16 winkels beschadigd of geplunderd. Vijf van die handelszaken hebben zeer zware schade opgelopen. Daarnaast werden ook twee wagens in brand gestoken en zes andere beschadigd. Dat meldt de Brusselse lokale politie. [naar artikel]