Banksy wilde zijn kunstwerk dat laatst op een veiling in Londen werd verkocht in zijn geheel vernietigen. Dat blijkt uit een video die de... [naar artikel]
Marc Didden houdt niet van de zomer en schrijft hem dan maar van zich af. [naar artikel]
De Maaseikse kunstenaar en heraldisch beeldhouwer Patrick Damiaens heeft een 16de-eeuws verloren gewaand Brits kunstwerk teruggevonden bij een Belgische kunsthandelaar. Het gaat om een opzetstuk van een Brits monument in de Londense St. Katharina Cree Parish-kerk ter ere van Nicholas Throckmorton, een edelman die een belangrijke rol heeft gespeeld in de rijke Britse geschiedenis. Momenteel onderhandelt een advocaat voor de Britse kerk met de kunsthandelaar over een teruggave van het albasten familiewapen. [naar artikel]
De Cosmogolem, het houten kunstwerk van kunstenaar Koen Vanmechelen, is eind maart in brand gestoken. Het acht meter hoge beeld stond sinds 2011 aan de boeienweide op Linkeroever en keek uit op de stad. Eind januari ging een ander kunstwerk van Vanmechelen, de Golem in Brasschaat, ook al in vlammen op. “De daders zijn de boodschap van mijn kunstwerk vergeten”, verzucht de kunstenaar. [naar artikel]
Dat consultants van Optima op het Gentse hoofdkwartier alle sporen van zwart geld in documenten moesten vernietigen in 2011, is "volledig uit de [naar artikel]
Amerikaans president Donald Trump heeft aangekondigd dat hij een 63 jaar oude wet die religieuze groeperingen verbiedt politieke kandidaten te [naar artikel]