Alle Vlaamse Krantenkoppen. Elke minuut geupdate. Vers van de pers.
Het Laatste Nieuws

Banksy wilde kunstwerk bij veiling volledig vernietigen: "Mechanisme haperde"

18/10/2018 - 05:17
"Banksy wilde zijn kunstwerk dat laatst op een veiling in Londen werd verkocht in zijn geheel vernietigen. Dat blijkt uit een video die de..."

Gerelateerde krantenkoppen:

1. Banksy wilde kunstwerk bij veiling volledig vernietigen: "Mechanisme haperde" (18/10/2018 - Het Laatste Nieuws)

Banksy wilde zijn kunstwerk dat laatst op een veiling in Londen werd verkocht in zijn geheel vernietigen. Dat blijkt uit een video die de... [naar artikel]

2. Video. Banksy wilde kunstwerk bij veiling volledig vernietigen: "Mechanisme haperde" (18/10/2018 - Het Laatste Nieuws)

3. ‘Als wij hen niet vernietigen, zullen zij ons vernietigen’: Aleksander Doegin, het ‘brein’ van Poetin (22/03/2022 - De Morgen)

[naar artikel]

4. Ik reken op de Derde Wereldoorlog om het kunstwerk de 'Tastbare Rivier' te vernietigen (18/08/2018 - De Morgen)

Marc Didden houdt niet van de zomer en schrijft hem dan maar van zich af. [naar artikel]

5. Limburger vindt mysterieus verdwenen Brits kunstwerk terug: “Dit kunstwerk moet terug naar huis” (08/12/2016 - Het Nieuwsblad)

De Maaseikse kunstenaar en heraldisch beeldhouwer Patrick Damiaens heeft een 16de-eeuws verloren gewaand Brits kunstwerk teruggevonden bij een Belgische kunsthandelaar. Het gaat om een opzetstuk van een Brits monument in de Londense St. Katharina Cree Parish-kerk ter ere van Nicholas Throckmorton, een edelman die een belangrijke rol heeft gespeeld in de rijke Britse geschiedenis. Momenteel onderhandelt een advocaat voor de Britse kerk met de kunsthandelaar over een teruggave van het albasten familiewapen. [naar artikel]

6. Houten kunstwerk Cosmogolem op Linkeroever in brand gestoken: “Daders zijn de boodschap van mijn kunstwerk vergeten” (11/04/2019 - Gazet van Antwerpen)

De Cosmogolem, het houten kunstwerk van kunstenaar Koen Vanmechelen, is eind maart in brand gestoken. Het acht meter hoge beeld stond sinds 2011 aan de boeienweide op Linkeroever en keek uit op de stad. Eind januari ging een ander kunstwerk van Vanmechelen, de Golem in Brasschaat, ook al in vlammen op. “De daders zijn de boodschap van mijn kunstwerk vergeten”, verzucht de kunstenaar. [naar artikel]

7. Piqueur: Vernietigen bewijzen zwart geld in 2011 "volledig uit de lucht gegrepen" (28/09/2016 - Het Laatste Nieuws)

Dat consultants van Optima op het Gentse hoofdkwartier alle sporen van zwart geld in documenten moesten vernietigen in 2011, is "volledig uit de [naar artikel]

8. Piqueur: "Vernietigen bewijzen zwart geld in 2011 volledig uit de lucht gegrepen" (28/09/2016 - Het Laatste Nieuws)

9. Trump gaat verbod op partijfinanciering door kerken "volledig vernietigen" (02/02/2017 - Het Laatste Nieuws)

Amerikaans president Donald Trump heeft aangekondigd dat hij een 63 jaar oude wet die religieuze groeperingen verbiedt politieke kandidaten te [naar artikel]

Vers van de pers.
Alle Vlaamse Krantenkoppen.
Elke minuut geupdate.
De Krantenkoppen dagelijks in je mailbox?
Gratis dagelijks de krantenkoppen in je mailbox!

Dagelijks de populairste artikels in je mailbox?

Je kan je op elk moment uitschrijven!