De veilingen van de frequentieblokken voor de uitrol van het supersnelle mobiele internet 5G van de voorbije twee maanden, zijn voor Telenet “extreem succesvol” geweest. Dat benadrukte CEO John Porter donderdag bij de toelichting van de kwartaalresultaten. “We hebben zoveel spectrum verworven als we nodig hadden, aan een heel goede prijs”, aldus Porter. “We verwachten dat ons netwerk extreem performant zal zijn.” [naar artikel]
De veilingen van de frequentieblokken voor de uitrol van het supersnelle mobiele internet 5G van de voorbije twee maanden, zijn voor Telenet "extreem succesvol" geweest. Dat benadrukte CEO John Porter donderdag bij de toelichting van de kwartaalresultaten. [naar artikel]
Op haar 13de al schreef ze een eerste scenario van haar eigen begrafenis, bloemen en muziek incluis. Vandaag is ze begonnen aan de finale versie. [naar artikel]
Het sneeuwt voor het eerst sinds lang in Florida en de Niagarawatervallen zijn bevroren. In Australië spuiten de inwoners hun daken nat opdat het... [naar artikel]
De Amerikaanse president Barack Obama en zijn opvolger Donald Trump hebben de garantie gegeven voor een vreedzame overdracht van de macht. Zich richtend tot Trump zei Obama: 'Als jij succesvol bent, is het land succesvol.' [naar artikel]
Basketlegende Michael Jordan zei ooit: “Als je me naar iets pusht waarvan je denkt dat het een zwakte is, dan verander ik die zwakte in een kracht”. En dat is precies wat paralympiër Jasper Balcaen en de verlegen bediende Ann-Katrien Botermans ook deden: zij maakten van hun zwakte een kracht. Jasper heeft geen controle over de rechterkant van zijn lichaam, maar schopte het tot paralympiër. Ann-Katrien vindt haar verlegenheid nu een prachtige karaktertrek. “Denk in mogelijkheden in plaats van in beperkingen”, zegt psychotherapeut Michaël Bloemen. [naar artikel]
De Amerikaanse kolonel en Oekraïne-expert Alexander Vindman heeft in het Congres getuigd dat belangrijke passages zijn weggelaten in het verslag van het omstreden telefoontje tussen Trump en de Oekraïense president Volodimir Zelenski. Dat kan een element worden in de afzettingsprocedure tegen Trump. [naar artikel]
De naam Qasem Soleimani zal bij weinigen een belletje doen rinkelen. Maar de in Iran erg populaire generaal die met een drone-aanval door de VS... [naar artikel]